دانلود فیلم وبینار “شناخت ذهن عکس‌خوان”

 

وبینار شناخت ذهن عکی‌خوان

شناخت کارکرد ذهن و پی‌بردن به دلایل برتری عکس‌خوانی ذهنی بر تمام روش‌های مطالعه

 

وبینار شناخت ذهن عکس‌خوان در یک نگاه

مدت: ۱۶۰ دقیقه

مدرس: محمد‌مهدی زندوکیلی

مخاطب: علاقه‌مندان عکس‌خوانی ذهنی، کسانی که قصد شرکت در کارگاه عکس‌خوانی را دارند، کسانی که معتقدند این سیستم و این ادعا‌ها دروغی است و نتیجه نمی‌دهد، اساتید، دانشجویان، تندخوان‌ها، کسانی که سؤالات و شبهات زیادی نسبت به این سیستم دارند و تمام علاقه‌مندان به مطالعه و یادگیری.

فرمت فیلم: MP4 که در هر دستگاهی قابل اجرا است

مبلغ سرمایه‌گذاری: ۹۹,۰۰۰ تومان  ۹,۹۰۰ تومان

افزودن به سبد خرید

توضیح کامل موضوع وبینار را می‌توانید در صوت زیر گوش کنید (کمتر از ۵ دقیقه است)

 

 

دانلود توضیحات (۲ مگابایت)

 

موضوع این وبینار چیست؟

به صورت خلاصه محتویات این وبینار شامل مباحث یکی از مهمترین جلسات کارگاه عکس‌خوانی ذهنی است که شامل مباحث آموزشی و آزمایش‌های عملی و همچنین آشنایی با مراحل عکس‌خوانی ذهنی است

در جلسات کارگاه عکس‌خوانی ذهنی، اکثر شرکت‌کنندگان بعد از این جلسه یقین پیدا کردند که سیستم عکس‌خوانی ذهنی نتیجه می‌دهد و ادعا‌های مطرح شده دست یافتنی هستند.

از آنجایی که شرکت در کارگاه عکس‌خوانی ذهنی شرایط و مراحلی دارد که همه افراد امکان استفاده از این کارگاه را ندارند، شاید این وبینار یک فرصت استثنایی برای همه باشد که با جزئیات بیشتر از نزدیک با ذهن انسان و مراحل و نحوه کارکرد کلی سیستم عکس‌خوانی ذهنی آشنا شوند.

 

برخی از نظرات مشاهده کنندگان فیلم وبینار شناخت ذهن عکس‌خوان

جناب آقای حسین نظری

جناب آقای حسین نظری

من به قدری از آشنایی با این سیستم و آگاهی از نواقص تند خوانی لذت بردم که تمام فایل ها و جزوه های تند خوانی رو پاره کردم و هر چی روی لپ‌تاپ داشتم رو پاک کردم و فقط تمرکز روی این دوره [دوره غیرحضوری سیستم عکس‌خوانی ذهنی] داشته باشم و نظر من در مورد این ۲ وبینار رفع کامل ابهامات ذهنی ام در مورد این سیستم بود

جناب آقای رضا فریمانی

جناب آقای رضا فریمانی

عالی بود هم انگیزشی بود هم شناخت مختصری در رابطه با قدرت ذهن به ما داده شد واستاد در این وبینار ها این سیستم را کاملا توجیه کردند

جناب آقای محمد آرزومند

جناب آقای محمد آرزومند

دوربین های عکاسی موجود در بازار با کیفیت ماکزیمم ۲۰ مگاپیکسل قابلیت عکس برداری دارند
چشم انسان قابلیت ضبط تصاویر با کیفیت ۱۲۰ مگاپیکسل را دارد و این کیفیت و حجم هر فریم برداشت شده از محیط اطراف انسان رو با حجم اطلاعات ۵ حس دیگر ترکیب کنید در هر ثانیه و در ۲۴ ساعت از شبانه روز ضرب کنید و در ۳۶۵ روز و در ۶۵ سال متوسط عمر هر انسان ضرب کنید
حجم اطلاعات ورودی به مغز غیر قابل تصور می شود
برای همین است که اگر بتوان این ورود اطلاعات رو آگاهانه و با اختیار انجام داد به راحتی هر انسانی میتواند به مورد مثال زده شده در وبینار عکس خوانی دست پیدا کند و حجم زیادی از اطلاعات مفید رو به خاطر بسپارد و در جهت تعالی دیگر انسان ها از مطالب استفاده کند

جناب آقای وحید جبرئیلی

جناب آقای وحید جبرئیلی

فیلم وبینار ذهن عکس خوان رو دیدم بسیار جالب و امیدوار کننده بود. اصلا فکر نمیکردم اینقدر ذهن انسان قوی باشه(منظورم مثال ها و کلیپ هایی بود که گذاشته بودید). آشنایی بیشتری هم با این روش پیدا کردم و به شرعی بودنش هم اطمینان پیدا کردم.

جناب آقای حامد صوفی

جناب آقای حامد صوفی

خیلی جالب بود برای من و پی بردم که توانایی انسانها بی نهایت شگفت انگیز است مخصوصا راز چهارم و سخنرانی تد که انسان توانایی های فوق العاده ای دارد که خیلی ها از این توانایی ها اطلاعی ندارند.

جناب آقای سامان توکلی

جناب آقای سامان توکلی

فیلم وبینار جذابیت های زیادی برای من داشت و ایمان پیدا کردم که قدرت مغز انسان خیلی بیشتر از این است که برای خواندن ۴۵ کتاب و موفقیت در امتحان کنکور می بایست ۱۲ سال آموزش ببینیم!!.

جناب آقای محمد‌حسن نصیری

جناب آقای محمد‌حسن نصیری

خوب بود و من را برای پیگیری عکس خوانی ترغیب کرد.

جناب آقای حسین سروش

جناب آقای حسین سروش

خیلی خیلی تاثیرگذار بود و مرا بیشتر به این محصول تشویق کرد.

 

با مشاهده این وبینار چه چیزی بدست می‌آوریم؟

 1. شناخت کامل عملکرد ذهن در هنگام یادگیری و مطالعه
 2. آشنایی با باور‌های غلطی که درباره ذهن و حافظه بین همه رایج است
 3. آشنایی با برخی از توانایی‌های خارق‌العاده ذهنتان
 4. شناخت ویژگی‌های انواع روش‌های مطالعه (مطالعه خطی – تندخوانی – عکس‌خوانی ذهنی)
 5. مقایسه منطقی و علمی بین روش‌های مختلف مطالعه
 6. شکسته شدن سد ذهنی برای یادگیری روش جدید مطالعه با آزمایش‌های مختلف
 7. آشنایی با برخی از نظریه‌ها و توانایی‌های ذهنتان با آزمایش‌های عملی
 8. آشنایی با مراحل سیستم عکس‌خوانی ذهنی
 9. آشنایی با راز چهارم از سری راز‌های چهارگانه که قول می‌دهم متعجب خواهید شد ( بخشی که به تازگی به فیلم وبینار اضافه شده است)
 10. معرفی کارگاه جدیدی که شاید باورش سخت باشد
 11. پاسخ به سؤالات شرکت کنندگان در پایان وبینار
 12. در پایان مطمئن می‌شوید که آیا این سیستم برای مطالعه و یادگیری مفید است یا نه و ادعاهای گفته شده منطقی به نظر می‌رسد یا خیر؟
 13. مطمئن می‌شوید که آیا می‌خواهید در کارگاه عکس‌خوانی ذهنی شرکت کنید یا نه

 

یک سؤال اساسی

شاید این سؤال مطرح شود که چرا یکی از مهمترین جلسات کارگاه گران قیمت‌مان را که مراحل و شرایط سختی هم دارد را به صورت عمومی و با این قیمت پایین قرار دادیم؟
پاسخ:

۱- می‌خواهیم نشان دهیم که ذهن ما بر خلاف آن چیزی که تصور می‌کنیم و در حال استفاده هستیم، می‌تواند قدرت‌های عجیبی داشته باشد و می‌توان به راحتی به توانایی‌هایی که اکثرا آن‌ها را ادعا دروغین می‌دانند، رسید.

۲- می‌خواهیم کسانی که علاقه به یادگیری این سیستم دارند، با خیالی راحت و آسوده و با اطمینان قلبی به این سیستم، در کارگاه شرکت کنند.

۳- می‌خواهیم هرچه زودتر عزیزانی که باید این سیستم را فرا بگیرند و استفاده کنند، به خاطر شک و نگرانی، شرکت در کارگاه را عقب نیندازند و با اطمینان روی خودشان سرمایه گذاری کنند.

۴- در دوره‌های جدید کارگاه عکس‌خوانی ذهنی بجای این مطالب که در جلسه اول قبلا گفته می‌شد، مطالب جایگزین و البته بهتری قرار داده شده است.

 

چرا می‌گویید قیمت این وبینار بسیار پایین است؟ معمولا وبینار‌ها در همین محدوده قیمت هستند.

پاسخ : اگر محتویات این وبینار همانطوری که گفته شد شامل یکی از جلسات عکس‌خوانی ذهنی باشد با یک حساب ساده می‌توان متوجه شد که ارزش مادی این جلسه متناسب با قیمت فعلی دوره غیرحضوری چیزی در حدود ۱۸۳۰۰۰ تومان است که ما علاوه بر محتوایات گفته شده، هدایای ویژه‌ای برای عزیزان شرکت کننده قرار دادیم که هر کدام شامل مبالغی هستند، پس با این دید قیمت فعلی وبینار بسیار پایین است.

درضمن خیلی از عزیزان با بنده موافق هستند که اگر واقعا کسی قصد سرمایه‌گذاری برای تهیه بسته غیرحضوری آموزش سیستم عکس‌خوانی ذهنی را داشته باشد، بسیار منطقی است که چند هزار تومان پرداخت شود برای اطلاع از ماهیت کلی آن سیستم و اطمینان خاطر پیدا کردن نسبت به نتیجه آن .
درضمن در انتهای وبینار هم به سؤالات عزیزان شرکت کننده در وبینار پاسخ داده شده است.

 

یک سوپرایز در این وبینار داریم:

معرفی راز چهارم درباره ذهن که به تازگی در این فیلم وبینار اضافه شده است و میشه گفت یکی از رازهای شگفت انگیز درباره ذهن است

 

آشنایی با محمد‌مهدی زندکیلی

 • مربی و بنیان‌گذار سیستم عکس‌خوانی ذهنی در ایران از سال ۹۵
 • مؤسس و مدیر مجموعه روش مطالعه
 • نویسنده کتاب عکس‌خوانی ذهنی
 • مدرس تعدادی از شخصیت‌های اقتصادی و آکادمیک
 • سخنران و نویسنده در زمینه ذهن ناخودآگاه و روش‌های نوین یادگیری و مطالعه
 • دانش‌آموخته بسیاری از دوره‌های مؤسسه   Learning strategies corporation

 

وبینار چیست؟

واژه وبینار ترکیب دو واژه وب و سمینار است. وبینار، سمینار، سخنرانی یا کارگاهی است که از طریق اینترنت برگزار می‌شود و شرکت‌کنندگان می‌توانند بدون حضور فیزیکی در آن شرکت کنند. کافی است هر یک از شرکت‌کنندگان پشت کامپیوتر خود نشسته و از طریق اینترنت با مدرس در ارتباط باشند.

در وبینار شما صوت سخنران به همراه پاورپونت آن را می‌توانید به صورت زنده مشاهده کنید.

 

سوالات متداول

چگونه می‌توان در وبینار شرکت کرد؟
به ثبت‌نام‌کنندگان لینک اینترنتی خاصی داده می‌شود و در زمان برگزاری وبینار آن‌ها می‌توانند به صفحه وب خاصی مراجعه کنند و رمزعبوری که به آن‌ها داده شده است را وارد کنند و بصورت زنده صدای سخنران را بشنوند و همچنین فایل پاورپوینت و تصویر سخنران (به اختیار برگزار کننده) را روی صفحه مانیتور مشاهده کنند.

 

برای شرکت در وبینار به چه تجهیزاتی نیاز است؟
کافی است یک کامپیوتر، هدفون و همچنین اتصال اینترنت داشته باشید. سرعت اینترنت باید حداقل ۵۱۲ کیلوبیت بر ثانیه باشد.

 

اگر زمان برگزاری وبینار نتوانستم حاضر شوم چه اتفاقی می‌افتد؟
اگر نتوانستید به صورت زنده در وبینار شرکت کنید، فیلم وبینار در اختیار ثبت‌نام کنندگان قرار می‌گیرد و بعد می‌توانید فیلم را نگاه کنید. البته فیلم آن شاید یک روز بعد از برگزاری وبینار در اختیارتان قرار گیرد.

لینک دانلود برایتان ایمیل می‌شود. همچنین اگر امکان دانلود نداشتید با پرداخت مبلغی می‌توانید وبینار را روی سی‌دی دریافت کنید.

فیلم وبینار در هر صورت در اختیار شرکت‌کنندگان قرار داده می‌شود، یعنی با ثبت‌نام در این وبینار، روز بعد از برگزاری، می‌توانید فیلم کامل را دریافت کنید.

 

آیا می‌توانم وبینار را با موبایل یا تبلت تماشا کنم؟
بله. پس از ثبت‌نام اپلیکیشنی در اختیارتان قرار داده می‌شود تا بتوانید با موبایل یا تبلت هم در وبینار شرکت کنید.

 

آیا وبینار به‌صورت زنده برگزار می‌شود؟
بله این وبینار به صورت زنده برگزار می‌شود و در همان لحظه‌ سخنران درحال سخنرانی است.

 

آیا ضمانت بازگشت وجه دارد؟

بله این محصول ضمانت بازگشت وجه ۱۰۰% تا ۷ روز پس از خرید دارد.

در صورتی که این محصول را از بهمن سال ۹۶ به بعد خریداری کردید و کمتر از ۷ روز از زمان خریدتان گذشته است و به هر دلیلی از خریدتان راضی نبودید، می‌توانید به آدرس ایمیل ما ([email protected]) پیام دهید و در همان پیام شماره کارت‌تان را برای ما ارسال کنید تا کمتر از ۲۴ ساعت کل پول واریزی شما به حسابتان بازگشت داده شود.

خیالتان راحت باشد که با خرید این محصول هیچ ریسکی نمی‌کنید و بدون هیچ سؤالی هم می‌توانید در صورت عدم رضایت از این محصول کل پولتان را دریافت کنید.

همچنین ببینید

عکس خوانی ذهنی از توهم تا واقعیت

    توضیح محصول این محصول به صورت ویژه برای همه مخاطبان ما قابل استفاده …

6 نظر

 1. Hello, Neat post. There’s an issue along with your site in internet explorer,
  could check this? IE nonetheless is the market leader and a good element of other people will pass over your great writing due
  to this problem.

  • Hi dear.

   We check our site in IE but work correctly and have no problem in working with IE.
   If you have problem please send us a screen shot from your computer.

   Goodluck

 2. My brother suggested I would possibly like this web site.
  He was totally right. This submit actually made my day.
  You can not consider just how much time I had spent for this info!
  Thanks!

 3. سلام خوبید شما.شرمنده میخواستم بپرسم این کارگاه برای رشته حقوق شغل وکالت یا قضاوت جواب میده یا نه؟ایا من میتونم با این کارگاه در عرض یکسال ۱۰ بار کتابها را دوره کنم.مر۳۰ ممنون
  خواهشمندم حتما جواب بدید برام مهمه.

  • با سلام خدمت شما بزرگوار

   پاسخ مفصل شما در محصول جدیدی با نام “عکس‌خوانی ذهنی از توهم تا واقعیت” توسط استاد زندوکیلی داده شده است ولی اجمالا باید خدمتتون عرض کنیم که با این سیستم هر متنی را می‌توان با کیفیت خوب و با فهم عالی در کمترین زمان ممکن مطالعه کرد اما به این معنی نیست که کتاب‌های رشته حقوق و کتاب‌های مثلا مدیریت فردی را در یک زمان و به یک شکل می‌توان مطالعه کرد بلکه در این سیستم شما مجموعه‌ای از ابزارهای مطالعه را دارید که می‌توانید مجموعا سریع‌تر و با کیفیت بیشتری نسبت به قبل مطالعه کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *