وبلاگ

به کنترل رویا برسم که چی بشه حالا؟

👆 این پلیر آنلاین قابلیت افزایش سرعت دارد که می‌توانید سرعت مورد نظر را انتخاب کنید.

👆 این پلیر آنلاین قابلیت افزایش سرعت دارد که می‌توانید سرعت مورد نظر را انتخاب کنید.

متن پیاده شده کلیپ:

اول از همه به مقدمه برسیم. آقا کنترل رؤیا چی هست؟ اگر تا حالا نشنیدین، تعریفش اینه: هنگام خواب‌دیدن متوجه بشیم که خواب هستیم و بدون بیدارشدن هر کاری رو با شفافیت و ارادۀ حداکثری انجام بدیم. دقیقاً مثل زمانی که شما بیدار هستین، داخل خواب کارها رو انجام بدین و اینجوری نیست که یک فضای مبهم خیلی خاصی که بیدار می‌شین خیلی یادتون نمیاد، ما به این نمی‌گیم کنترل رؤیا. یعنی شما حس می‌کنید. دقیقاً انگار تجربه‌ش کردین مثل فشای بیداری. حتی واقعی‌تر از بعضی وقت‌ها بیداری. پس این تعریف کنترل رؤیاست.

بعضی از عزیزان می‌گن آقا حالا که چی بشه به کنترل رؤیا برسیم؟ خب بعدش که چی؟ می‌گیم خب ببین مثلاً تو می‌تونی خیلی کارها بکنی. تفریح‌های خاصی داشته باشی، به جاهایی بری که تا حالا نرفتی، سفرهایی داشته باشی، تفریح‌ها و هیجان‌هایی داشته باشی که اگر هم داشتی، الان می‌تونی خیلی حرفه‌ای‌تر داشته باشی. می‌گه که چی بشه؟ ما تفریح بکنیم، بعد بیدار بشیم بفهمیم همه‌ش خواب بود؟ می‌گم شما موقعی که در بیداری تفریحی می‌کنی چه اتفاقی می‌افته؟ یک حس خوشی رو به دست میاری در همون لحظه‌ای که داری تفریح می‌کنی. بعد از اینکه تموم می‌شه، فقط یک خاطرۀ مبهمی ازش می‌مونه. یعنی شما از تفریح برمی‌گردی، دیگه تقریباً تموم شده. دقیقاً همین مورد در خواب هم هست. یعنی شما همون موقع حس می‌کنید، هیجان دارید، لذت می‌برید. خود واقعی‌تون این کار رو می‌کنید و البته یک سری تفاوت‌ها هم داره. مثلاً اینکه شما هزینه‌ای بابت این تفریحات داخل خواب پرداخت نمی‌کنید. جاهایی می‌تونید خیلی وقت‌ها شاید نتونین در بیداری‌تون برین و تفریح‌هایی داشته باشین که در بیداری نتونسته باشین داشته باشین. پس این بخششه.

ک بخش دیگه می‌گن خب حالا من نمی‌خوام خیلی تفریح کنم. یک بخشی که می‌خوام بگم، علاوه بر همۀ چیزهایی که گفته شده که در خواب می‌تونین داشته باشین اینه که شما می‌تونید کشف بکنید، می‌تونید ماجراجویی داشته باشین. در کجا؟ در عالم پس از این دنیا. چون خواب چیزی میست که فقط صرفاً در ذهن شما صورت بگیره. به هیچ عنوان. شما موقعی که می‌خوابین روحتون جدا می‌شه، وارد یک جسم دیگه می‌شه. همون جسمی رو شما در خواب دارین که موقعی که می‌میرین، اون جسم رو پیدا می‌کنید و در عالم برزخ هستین و وقتی که قیامت برپا می‌شه، جسم دوباره تغییر می‌کنه. پس از زمان مردن تا زمانی که قیامت برپا بشه، شما یک جسمی دارین اونجا. جسمش خیلی خاص‌تر و حرفه‌ای‌تر از این جسم این دنیاست ولی بالاخره جسمه. در خواب هم همون جسم رو دارین؛ اما یک سری محدودیت‌ها داخل خواب هست که بالاخره شما باید محدودتر باشید نسبت به زمانی که کاملاً‌ می‌میرید. همۀ آزادی‌هایی که موقع مردن دارین رو داخل خواب ندارین ولی خیلی فضاش شبیه همونجاست. خیلی که [نه، یعنی] همون فضاست، همون جسمه. می‌تونید کشف بکنید. براتون هیجان‌انگیز نیست یک عالم، یک عالم جدید رو کشف بکنید، فقط ببینید، برین درک بکنید، دریافت بکنید؟ خیلی هیجان‌انگیزه.

پس می‌تونید با این دو مورد یا موارد دیگه‌ای که ما داخل سایتمون توضیح دادیم، صفحات مختلفی که توضیح دادیم، داخل دورۀ آنلاینمون توضیح دادیم که چه کارهایی می‌تونید بکنید… ولی به‌شخصه خود من همین مورد دوم فقط لذت‌بخشه برام که کشف بکنم این عالم رو و فوق العاده‌ست.

5/5 - (2 امتیاز)
قبل از نوشتن نظر خود لطفا قوانین دیدگاه‌گذاری در مجموعه روش مطالعه را در این صفحه مطالعه کنید.

هیچ نظری وجود ندارد

× شما برای نظر دهی باید وارد شوید

در حال پردازش