قوانین و مقررات سایت مجموعه روش مطالعه

کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از سایت مجموعه روش مطالعه را دارند ، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند.

عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

 

بند ۱
افراد برای عضویت در سایت باید به قسمت عضویت مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام‌خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت برای آنان ارسال می‌شود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می‌کنند.

تبصره ۱
کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.

تبصره ۲
کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

تبصره ۳
عضویت در سایت روش مطالعه رایگان است.

 

بند ۲
فرایند خرید از سایت توسط کاربر به این شرح است:

قسمت اول: بازدید از کالاها و خدمات ارائه شده در سایت

قسمت دوم: پرداخت مبلغ معین به‌صورت آنلاین توسط خریدار

قسمت سوم: ارسال رسید کالا و خدمات خریداری شده در قالب ایمیل و یا به‌صورت پیامک به آدرس پست الکترونیک و یا شماره تلفن همراه کاربر توسط مجموعه روش مطالعه

قسمت چهارم: ارسال لینک دانلود محصولات دانلودی  به ایمیل کاربر یا ارسال کالا فیزیکی توسط مجموعه روش مطالعه با پیک یا پست

تبصره ۱
چنانچه خریدار با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی و … اقدام به خرید کند و موضوع مشخص شود، مجموعه روش مطالعه حق دارد سفارش را باطل کند.

تبصره 2
چنانچه خریدار، صحفه مخصوص توضیحات بازگشت وجه محصول خریداری شده را مطالعه نکرده باشد، حق هیچگونه اعتراض نسبت به عدم اطلاع از شرایط دقیق بازگشت وجه نخواهد داشت و مجموعه روش مطالعه موظف است طبق شرایط موجود در صفحه “توضیح بازگشت وجه محصول مورد نظر” اقدامات لازم را انجام دهد.

 

بند ۳
حق امتیاز کلیه کالاهای این سایت برای تهیه کننده اثر محفوظ بوده  و هرگونه کپی‌برداری یا استفاده از بخش یا کل مطالب کالاها غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.

 

بند ۴
مجموعه روش مطالعه اطلاعات زیر را به‌منظور آگاهی کاربر در اختیار آنان قرار می‌دهد:
– مشخصات فنی و ویژگی‌های کاربردی کالا
– تعیین کلیه هزینه‌هایی که برای خرید کالا بر عهده مشتری است.
– مدت زمان اعتبار پیشنهادهای ارائه شده

 

بند ۵
اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید از مجموعه روش مطالعه به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود.

 

بند ۶
کاربر نباید در سایت ( تالار گفت‌وگو و یا هر قسمت دیگر) اظهاراتی (Comment) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی‌شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را  از دست می‌دهد.

 

بند 7

اگر شخصی در کامنت‌های سایت توهین، تمسخر، اتهام و هرگونه بی‌احترامی به شخص یا مجموعه داشته باشد، علاوه بر تأیید نشدن کامنت، حساب کاربری شخص به صورت کامل حتی با وجود محصولات دانلودی زیاد در حساب کاربری‌اش، برای همیشه بسته خواهد شد و هیچ هزینه‌ای هم مسترد نمی‌شود و حق استفاده از سایت را از دست می‌دهد.

 

بند 8

کاربر نباید اطلاعات حساب کاربری خودش را به دیگران واگذار کند و در صورت پی بردن مجموعه روش مطالعه به این امر، حساب کاربری شخص خاطی بسته می‌شود و کاربر حق هیچگونه اعتراضی در این خصوص ندارد و تمامی محصولات خریداری شده با این حساب کاربری طبیعتا همراه با بسته شدن آن، از دسترس خارج می‌شوند.