کتاب استراتژی کسب و کار

این کتاب در “عضویت الماسی” توسط یکی از عکس‌خوان‌ها مطالعه شده است.

در این پست می‌توانید مشخصات این کتاب به همراه یک جمله طلایی و معرفی مختصر کتاب که توسط عکس‌خوان ارائه شده است را مشاهده کنید.

نام کتاب: استراتژی کسب و کار

نویسنده: برایان تریسی

مترجمان: اکرم اکبریان – مهدی ماسوری

معرفی مختصر کتاب: در این کتاب یاد می گیرید که با تفکر و عمل استراتژیک، سودآوری و سطح رضایت خود از شرکت و شغلتان را افزایش دهید. بیش از همه احساس کنید که کنترل سرنوشت شخصی و کاری خود را در دست دارید. می توانید هر یک یا دو سال به پشت سر خود نگاه کنید و بگویید «این دقیقا همان جایی است که می خواستیم باشیم.

یک جمله طلایی از کتاب: مهم ترین کار شما چیست؟ پاسخ «تفکر » است. تفکر شفاف درباره اینکه که هستید، چه می خواهید و چگونه می خواهید آینده ای فوق‌العاده برای کسب وکار خود رقم بزنید، مهم تر از هر کار دیگری است.این موضوع استراتژی نام دارد.

عضویت الماسی چیست؟

دانش‌آموختگان سیستم عکس‌خوانی ذهنی با شرکت در این عضویت موظف‌اند یک روز در میان ۱ کتاب را عکس‌خوانی کنند (هر هفته ۳ کتاب) و نقشه ذهنی کتاب را به همراه یک فایل صوتی که خودشان از توضیح مطالب عکس‌خوانی شده کتاب ضبط کرده‌اند برای مجموعه ارسال کنند تا در آخر هر هفته تمامی فایل‌های صوتی به همراه نقشه ذهنی برای تمام شرکت کنندگان در عضویت الماسی ارسال شود تا بتوانند علاوه بر مطالعه خودشان، از مطالعه دیگر شرکت کنندگان هم استفاده کنند.

شرکت در عضویت الماسی

همچنین ببینید

کتاب طرز فکر

این کتاب در “عضویت الماسی” توسط یکی از عکس‌خوان‌ها مطالعه شده است. در این پست …

دیدگاهتان را بنویسید

سبد خرید محصول با موفقیت حذف شد. بازگردانی محصول
  • هیچ محصولی در سبد وجود ندارد.