سبد خرید 0

وبلاگ

کتاب با گوش دادن موثر غول ارتباط موثر شوید

این کتاب در “عضویت الماسی” توسط یکی از عکس‌خوان‌ها مطالعه شده است.

در این پست می‌توانید مشخصات این کتاب به همراه یک جمله طلایی و معرفی مختصر کتاب که توسط عکس‌خوان ارائه شده است را مشاهده کنید.

نام کتاب: با گوش دادن موثر غول ارتباط موثر شوید

تالیف: مهدی فتاحی

معرفی مختصر کتاب: کتاب حاضر به یکی از مهارتهای مهم ارتباطی می پردازد که کمتر کسی آن را دارد و این مهارت شالوده اصلی ارتباطات و پاشنه آشیل حوزه ارتباطات است. اکثر افراد فکر می کنند که برای ارتباط موثر فقط باید خیلی خوب صحبت کنند و این یک باور تضعیف کننده است.مهارت گوش دادن موثر که در این کتاب به آن پرداخته شده خیلی خوب توضیح می دهد که برای اینکه در ارتباطات خود بدرخشید و رهبر خوبی برای کسب و کارتان باشید باید بتوانید خوب گوش کنید. یادگیری این مهارت دری جدید به دنیای موفقیت در ارتباطات و کسب و کار به روی شما باز می کند که افراد کمی در جامعه کنونی ما به آن عمل می کنند.مطالعه مطالب این کتاب دوست داشتنی و مفید را به شما دوستان عزیز توصیه می کنم.

یک جمله طلایی از کتاب: پیتر دراکر: مهم ترین امر در ارتباطات، گوش دادن به آن چیزی است که فرد نگفته است.

عضویت الماسی چیست؟

دانش‌آموختگان سیستم عکس‌خوانی ذهنی با شرکت در این عضویت موظف‌اند یک روز در میان ۱ کتاب را عکس‌خوانی کنند (هر هفته ۳ کتاب) و نقشه ذهنی کتاب را به همراه یک فایل صوتی که خودشان از توضیح مطالب عکس‌خوانی شده کتاب ضبط کرده‌اند برای مجموعه ارسال کنند تا در آخر هر هفته تمامی فایل‌های صوتی به همراه نقشه ذهنی برای تمام شرکت کنندگان در عضویت الماسی ارسال شود تا بتوانند علاوه بر مطالعه خودشان، از مطالعه دیگر شرکت کنندگان هم استفاده کنند.

شرکت در عضویت الماسی
قبل از نوشتن نظر خود لطفا قوانین دیدگاه‌گذاری در مجموعه روش مطالعه را در این صفحه مطالعه کنید.

هیچ نظری وجود ندارد

× شما برای نظر دهی باید وارد شوید

    در حال پردازش

    اعطای دسترسی

    ورود

    تعداد دستگاه های مجاز: 1 دستگاه

    آی پی ورودپلتفورممرورگرعملیات