کتاب قدرت هوش کلامی

این کتاب در “عضویت الماسی” توسط یکی از عکس‌خوان‌ها مطالعه شده است.

در این پست می‌توانید مشخصات این کتاب به همراه یک جمله طلایی و معرفی مختصر کتاب که توسط عکس‌خوان ارائه شده است را مشاهده کنید.

نام کتاب: قدرت هوش کلامی

نویسنده: تونی بوزان

ترجمه: ثریا شریفی

معرفی مختصر کتاب: این کتاب درمورد اهمیت هوش کلامی است که با معرفی بازی ها و تمرینات مختلف این موضوع را دنبال می کند. در مورد ساختار و ریشه کلمات صحبت می کند و از به کارگیری قدرت مغز برای تقویت این هوش توضیحاتی ارائه می دهد. در بخشی از کتاب درمورد سخنرانی و خوب صحبت کردن توضیحاتی می دهد و در پایان به تاثیر هوش کلامی بر سایر هوش ها می پردازد و عوامل آن را توضیح می دهد.

یک جمله طلایی از کتاب: قلم قوی ترین شمشیر است، فقط به شرط آن که مغزی که در پشت آن قرار گرفته است، بداند چطور کلمات را به کار ببرد.

 

عضویت الماسی چیست؟

دانش‌آموختگان سیستم عکس‌خوانی ذهنی با شرکت در این عضویت موظف‌اند یک روز در میان ۱ کتاب را عکس‌خوانی کنند (هر هفته ۳ کتاب) و نقشه ذهنی کتاب را به همراه یک فایل صوتی که خودشان از توضیح مطالب عکس‌خوانی شده کتاب ضبط کرده‌اند برای مجموعه ارسال کنند تا در آخر هر هفته تمامی فایل‌های صوتی به همراه نقشه ذهنی برای تمام شرکت کنندگان در عضویت الماسی ارسال شود تا بتوانند علاوه بر مطالعه خودشان، از مطالعه دیگر شرکت کنندگان هم استفاده کنند.

شرکت در عضویت الماسی

همچنین ببینید

کتاب طرز فکر

این کتاب در “عضویت الماسی” توسط یکی از عکس‌خوان‌ها مطالعه شده است. در این پست …

دیدگاهتان را بنویسید

سبد خرید محصول با موفقیت حذف شد. بازگردانی محصول
  • هیچ محصولی در سبد وجود ندارد.