کتاب یادت باشد (زندگی‌نامه شهید حمید سیاهکالی مرادی)

در این بخش شما می‌توانید مشخصات این کتاب به همراه یک معرفی کوتاه توسط محمدمهدی زندوکیلی را می‌توانید مشاهده کنیید.

نام‌کتاب: سربُلند

نویسنده: محمد‌ رسول ملاحسنی

راوی: همسر شهید

توضیح کوتاه: روایت زندگی شهید مدافع حرم حمید سیاهکالی مرادی

تعداد صفحات: ۳۶۲ صفحه

ناشر: انتشارات شهید کاظمی (www.manvaketab.ir)

 

دلنوشته محمد‌مهدی زندوکیلی بعد از مطالعه این کتاب: 

 

السّلام علیک یا ابا عبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک

 

سلام خدا بر شهید مدافع حرم حمید سیاهکالی مرادی عزیز

این کتاب یک عاشقانه‌ای است که قسم می‌خوردم اکثر مردم کره زمین شاید هیچگاه نتنها در زندگی واقعی بلکه حتی در فیلم و سریال‌های دروغین هم ندیده‌اند.

اگر کسی این کتاب را از ابتدا تا انتها بخواند، قطعا به دو نکته زیر اعتراف می‌کند:

  1. یک داستان عاشقی است که تا الآن در هیچ سریالی ندیده‌ام
  2. امکان ندارد که این کتاب را تا آخر بخوانی و خنده‌ها و گریه‌های عمیقی نداشته باشی

به قدری همسر این شهید بزرگوار داستان‌های مختلف از ابتدای آشنایی با این شهید که پسر عمه‌اش می‌شود را با جزئیات تعریف می‌کند که شما مانند یک سریال می‌توانید هر شب در درون ذهنتان این تصاویر دقیق را به صورت یک فیلم واضح مشاهده کنید و حسابی لذت ببرید. اما این سریال واقعی است و نمی‌توانی آخر آن بگویی که همه‌اش داستان بود و بازیگران آن الآن صحیح و سالم هستند. آخر داستان با تمام وجودت دوست داری که ای کاش این سریال بود و یک داستان تخیلی تا تمام رنج‌های همسر شهید را در فراع عزیزش حس نکنی و هر زمان یاد آن می‌افتی،‌ شرمنده این شهدا و خانواده‌های عزیزشان نشوی اما چه میشه کرد که این داستان واقعی است.

در این کتاب تمام داستان‌های آشنایی شهید حمید سیاهکالی عزیز با همسرشان تا روزهای بعد از شهادت را از زبان همسرشان می‌خوانید و تنها راوی این کتاب ایشان است که الحق و الانصاف کار بزرگی کردند که باعث تولید این اثر زیبا، دلنشین و سرشار از درس‌های زندگی شدند.

در این چند شب که این کتاب زیبا را می‌خواندم، لحظات خاص و شیرینی را تجربه کردم و خیلی درس‌ها از زندگی این شهید بزرگوار و همسرشان گرفتم که از همسر شهید و تمام دست‌اندرکاران تولید این کتاب کمال تشکر را دارم و امیدوارم این کتاب به زودی به تمام زبان‌های زنده دنیا چاپ شود تا مردم دنیا کمی از عشق واقعی را بفهمند.

بهتر است اگر تا الآن این کتاب را نخواندید وقت را از دست ندهید هرچه سریع‌تر به این آدرس “www.manvaketab.ir” مراجعه کنید و کتاب را به صورت اینترنتی سفارش دهید و بعد از چند روز شروع به خواندن عاشقانه‌ای از جنس کمتر دیده شده کنید.

 

والسّلام علیکم و رحمه الله و برکاته

محمد‌مهدی زندوکیلی (بنیان‌گذار سیستم عکس‌خوانی ذهنی در ایران)

۲ آبان‌ماه ۱۳۹۷

 

بخشی از متن کتاب:

سر سفره که نشست گفت: «آخرین صبحونه رو با من نمی‌خوری؟!»؛ با بغض گفتم: «چرا این‌طور میگی؟ مگه اولین باره میری مأموریت؟!» گفت: «کاش می‌شـد صداتو ضبط می‌کردم با خودم می‌بردم که دلم کمتر تنگت بشه». گفتم: «قرار گذاشتیم هر کجا که تونستی زنگ بزنی، من هر روز منتظر تماست می‌مونم، منو بی‌خبر نذار».
با هر جان کندنی که بود برایش قرآن گرفتم تا راهیش کنم، لحظه آخر به حمید گفتم: «حمید تو رو به همون حضرت زینب(س) هرکجا تونستی تماس بگیر». گفت: «جور باشه حتماً بهت زنگ می‌زنم، فقط یه چیزی، از سوریه که تماس گرفتم چطوری بگم دوستت دارم؟ اونجا بقیه هم کنارم هستن، اگه صدای منو بشنون از خجالت آب میشم»؛ به حمید گفتم: «پشت گوشی به جای دوستت دارم بگو یادت باشه! من منظورت رو می‌فهمم». از پیشنهادم خوشش آمده بود، پله‌ها را که پایین می‌رفت برایم دست تکان می‌داد و با همان صدای دلنشینش چندباری بلند بلند گفت: «یادت باشه! یادت باشه!» لبخندی زدم و گفتم: «یادم هست! یادم هست.»

 

دو مستند درباره این شهید بزرگوار:

پیشنهاد می‌شود بعد از مطالعه کتاب دو مستند زیر  را هم تماشا کنید:

 

http://www.telewebion.com/episode/1435336

 

http://www.telewebion.com/episode/1605489

 

همچنین ببینید

معرفی کتاب پایان افسانه کالری‌ها

در اینجا می‌توانید معرفی کتاب “پایان افسانه کالری‌ها”  به همراه چند نکته آموزشی از کتاب …

دیدگاهتان را بنویسید

مشاهده سبدخرید محصول با موفقیت حذف شد. بازگردانی محصول
  • هیچ محصولی در سبد وجود ندارد.