سبد خرید 0

وبلاگ

جشنواره تخفیف 60% برای تمام محصولات آغاز شد.

سلام عرض می‌کنم خدمت شما مخاطبان عزیز مجموعه روش مطالعه

ولادت امیرالمؤمنین علی (ع) و روز پدر را خدمت شما تبریک عرض می‌کنم.

ماه گذشته اعلام کرده بودیم برای تعطیلات نوروز تخفیف ویژه همگانی نداریم و فقط سالی یکبار در تاریخی نامشخص آن را اجرا می‌کنیم. ما هیچگاه حرفی را نمی‌زنیم که بخواهیم بعداً آن را نقض کنیم اما به سه دلیل تصمیم گرفتیم بجای تخفیفی که قرار بود در سال 1399 اجرا شود، از امروز 18 اسفند تا یک هفته یعنی پایان روز 25 اسفند تخفیف 60% برای تمام محصولات ارائه کنیم:

  1. در ایامی که همه مجبوریم به دلیل ویروس کرونا در خانه بمانیم، فرصت بسیار عالی برای یادگیری و آموزش از راه دور است و مطمئناً بسیاری از شما عزیزان هم دوست دارید از محصولات ما استفاده کنید و هم الآن وقت کافی دارید که با این تخفیف، انگیزه بیشتری برای این کار پیدا می‌کنید.
  2. به دلیل ویروس کرونا بسیاری از کسب و کارها دچار مشکل شدند، شاید عزیزانی باشند که بخواهند از فرصت تعطیلی‌ها برای آموزش استفاده کنند اما به دلیل رکود شدید بازار نتوانند از محصولات ما استفاده کنند که این تخفیف 60% کمکی از طرف مجموعه روش مطالعه به این عزیزان است. (ما هیچگاه تخفیف60%‌برای تمام محصولات ارائه نکرده بودیم و فقط برای کمک به هموطنان عزیزمان این کار را الآن انجام می‌دهیم.)
  3. اگر شروع این تخفیف همزمان با ولادت امیرالمؤمنین علی (ع) باشد مطمئناً هم برای شما و هم برای ما پر برکت خواهد بود.

با آرزوی سلامتی برای تمام شما عزیزان

محمدمهدی زندوکیلی

18 اسفند 1398

زمان باقی‌مانده تا اتمام جشنواره تخفیف 60%

تخفیف ها به صورت اتوماتیک برای تمام محصولات اعمال شده است و نیازی به وارد کردن کد تخفیف نیست.

تدابیر بهداشتی ما در بسته‌های پستی کنترل رویا

ما برای حفظ سلامتی عزیزانی که بسته پستی کنترل رؤیا فشرده را تهیه می کنند، محتوای اصلی را در یک بسته مخصوص همراه با رعایت اصول بهداشتی قرار می دهیم و سپس آن بسته را مجدداً با پوشش های پلاستیکی داخل جعبه پستی قرار می دهیم که اگر در دفاتر پستی آلوده شد، شما بتوانید به محض دریافت محصول، ابتدا بسته اصلی را خارج کنید و سپس جعبه پستی را بلافاصله دور بندازید و خیالتان راحت باشد که بیماری از این طریق وارد منزل شما نشود.

در حال پردازش

اعطای دسترسی

ورود

تعداد دستگاه های مجاز: 1 دستگاه

آی پی ورودپلتفورممرورگرعملیات