فتوریدینگ از دروغ تا واقعیت – فتوریدینگ چیست؟

در فیلم زیر ابتدا یک کلیپ نشان داده می‌شود که در آن شخصی مدعی است فتوریدینگ را می‌داند و یک گوشه‌ای از آن را به نمایش می‌گذارد که همین ماجرا باعث شد محمد‌مهدی زندوکیلی (بنیان‌گذار سیستم عکس‌خوانی ذهنی) توضیحاتی را درباره آن بدهد تا فتوریدینگ حقیقی و قلابی مشخص شود

 

 

نظرات تعدادی از دانش‌آموختگان عکس‌خوانی ذهنی (فتوریدینگ) درباره کلیپ ۱ دقیقه‌ای معرفی فتوریدینگ

 

ابتدا حتما فیلم کامل را مشاهده کنید و سپس صوت نظرات را کامل گوش کنید
 

نظر جناب آقای امیرحسین صدری (‌طلبه حوزه علمیه و نفر برتر عکس‌خوانی ذهنی)

دانلود صوت

 

 

نظر جناب آقای صابر تقی‌زاده (‌استاد دانشگاه و یکی از نفرات برتر)

دانلود صوت

 

اگر علاقه‌مند دریافت آموزش کامل سیستم عکس‌خوانی ذهنی هستید به محصول زیر مراجعه کنید:

همچنین ببینید

پاسخ به مقاله ناسا درباره فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی)

مقاله‌ای در سایت‌ها دست به دست می‌شود با عنوان اینکه ناسا درباره فتوریدینگ تحقیق کرده …

7 نظر

 1. مرضیه رنگچیان

  سلام
  یک سؤال داشتم :
  منظورآقای امیرحسین صدری از “محصولات دیگرفوتوریدینگ ” دقیقا چی هست ؟!!
  (درجایی ازصوت میگن من محصولات دیگر!! فوتوریدینگ را ندیدم فقط عکس خوانی ذهنی را دیدم !!)

  • امیرحسین صدری

   سلام علیکم
   منظورم این بود که خودِ فتوریدینگ اقای “پاول شیل” را ندیدم و کلا اگر کسان دیگری، فتوریدینگ را تدریس میکنند، من ندیدم و فقط با روشِ مجموعه روش مطالعه که همان “عکس خوانی ذهنی” باشد، فتوریدینگ را آموزش دیدم.بنابراین، تمامِ برداشتم از روش فتوریدینگ، همان عکس خوانی ذهنی است.
   موفق باشید

  • مرضیه رنگچیان

   دوستانی که زبان بلدند و سایت فوتوریدینگ را دیده اند لطفا به سؤال من جواب بدید:
   آیاسایت اصلی فوتوریدینگ بجزعکس خوانی ,محصول دیگری هم دارد ؟آیادیگرمحصولات سایت روش مطالعه (بجز عکس خوانی ذهنی )هم در سایت فوتوریدینگ هست ؟اگرهست کدام محصولات ؟
   ممنون

 2. سلام شما اگر واقعا دنبال رقیب سالم می گردید و اعتقاد دارین که روزی دست خداست چرا میخواید کلاس های فتوریدینگ استاد جاوید رو سرکوب کنید ؟ این که ایشون می گن تندخوانی و تقویت حافظه ضروری هست برای اینه که همه از کلاس هاشون نتیجه بگیرن و قطعا کسی که تندخوانی و تقویت حافظه کار کرده باشه از فتوریدینگ نتیجه بهتری میگیره .

  • با سلام خدمت شما بزرگوار.

   ما از هیچ استادی در این فیلم نام نبردیم برای تمام کسانی هم که در این عرصه فعالیت میکنند احترام قائل هستیم و ارزوی موفقیت روز افزون برای این دسته از عزیزان داریم.

   بنده نمیدونم چقدر شما از photoreading اطلاعات دارید ولی خدمت شما عرض میکنم تصاویری که از ایشون در اول فیلم گذاشته شده به هیچ عنوان امکان پذیر نیست و در نتیجه به گمراهی مخاطب و صدمه به این علم روز دنیا ختم خواهد شد و قطعا مجموعه روش مطالعه شفاف سازی های لازم را انجام خواهد داد که هم اساتیدی که در این حوزه فعالیت میکنند ضربه نخورند هم مخاطبین این علم.

   در خصوص فرمایش شما در مورد پیش آموزش ها باید عرض کنم موسس این روش هم چنین ادعایی ندارند و عکس خوانی یا فتوریدینگ هیچ نیازی به پیش نیاز ندارد همانطور که مجموعه ما هیچ پیش نیازی را تعریف نکرده و دانش آموختگان بسیار موفقی هم دارد.و نمیتوان یک اجبار تعریف کرد چه برسد استفاده از روش های منسوخی مثل تند خوانی.

   موفق باشید.

 3. بنده به فتوریدینگ مسلطم و کاملا با نظر شما موافقم

دیدگاهتان را بنویسید