کتاب عکس‌خوانی ذهنی (فتوریدینگ)

اولین کتاب با موضوع آموزش عکس‌خوانی ذهنی (فتوریدینگ) در ایران آماده شد

 

 • آموزش قدرتمندترین سیستم یادگیری و مطالعه در ایران و جهان با سرعت ۲۵۰۰۰ کلمه در دقیقه به کمک ذهن ناخودآگاه

 

جزئیات محصول در یک نگاه

نام کتاب: عکس‌خوانی ذهنی

نویسنده: محمد‌‌مهدی زندوکیلی

تعداد صفحات: ۹۶ صفحه

نوع محصول: کتاب کاغذی که به صورت پستی ارسال می‌شود

مبلغ سرمایه گذاری: ۶۹ هزار تومان  ۵۴ هزار تومان

افزودن به سبد خرید(پیش فروش)
الآن زمان پیش‌فروش کتاب است که تخفیف برای خریداران قرار گرفته و کسانی که در این زمان خرید کنند، بلافاصله بعد از رسیدن کتاب از انتشارات، کتاب برایشان ارسال می‌شود.

 

دانلود تصویری با کیفیت بالا دانلود با کیفیت‌های مختلف در آپارات

اگر علاقه‌مند تهیه این کتاب هستید حتما فیلم بالا را به صورت کامل مشاهده کنید

اطلاعات کلی کتاب

 • اولین کتاب با موضوع عکس خوانی ذهنی بالاخره آماده شد که این کتاب ترجمه نیست و به صورت کامل تألیف محمد‌مهدی زندوکیلی است که با توجه به تجربیات و اطلاعات بدست آمده در طول چند سال اخیر که کلاس‌های حضوری و غیرحضوری برگزار شده بود است.
 • در این کتاب آموزش کامل عکس‌خوانی ذهنی ۱ کتاب ارائه شده که اگر یادگیرنده خوبی باشید می‌توانید با انجام تمرین‌های گفته شده این مهارت را دریافت کنید.
 • علت کم بودن حجم کتاب این است که حاشیه‌های غیرمفید و مفید از کتاب حذف شده و مطالبی که می‌توانست به اصل آموزش کمک کند در صفحات مخصوص خریداران کتاب قرار گرفته است.

 

عکس‌خوانی ذهنی اصلا چی هست؟

اگر اولین بار است که اسم عکس‌خوانی ذهنی را می‌شنوید به صورت خلاصه این سیستم کاری می‌کند که شما از ذهن ناخودآگاه و خودآگاه برای مطالعه استفاده کنید تا بتوانید در کنار درک مطلب دلخواه، سرعت فوق‌العاده‌ای را در مطالعه تجربه کنید که در ابتدا با این سیستم می‌توانید کتاب‌های عمومی را از نیم ساعت تا حداکثر ۴ ساعت مطالعه کنید و ما در این کتاب آموزش عکس‌خوانی ۱ کتاب را به صورت کامل ارائه کردیم.

 

اما اگر می‌خواهید بیشتر با این سیستم آشنا شوید پیشنهاد ما این است که صفحات زیر را به صورت کامل مشاهده کنید:

 1. معرفی سیستم مطالعه ۲۵ هزار کلمه در دقیقه
 2. برخی از نتایج سیستم عکس‌خوانی ذهنی
 3. محصول غیرحضوری سیستم عکس‌خوانی ذهنی
 4. محصول عکس‌خوانی ذهنی از توهم تا واقعیت

 

وجه تمایز این کتاب با کتاب‌های مشابه چیست؟

از آنجاکه برای اولین بار این سیستم مطالعه و یادگیری توسط مجموعه روش مطالعه به‌صورت تخصصی آموزش داده می‌شود، لذا کتاب تخصصی آموزش سیستم عکس‌خوانی ذهنی درجایی چاپ‌نشده و این نخستین کتاب در زمینه عکس خوانی است اما اگر بخواهیم وجه تمایز آن را با دیگر کتاب‌های آموزش مطالعه سریع بگوییم، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. تمرین‌ها سخت و طولانی ندارد.
 2. تمرین‌های این کتاب مانند تمرین‌های تندخوانی (speedreading) نیست و تمام تمرین ها را هنگام مطالعه کتاب‌های مختلف انجام می‌دهید، یعنی هم تمرین می‌کنید و هم کتاب می‌خوانید؛ نه اینکه تمرین کنید تا یک روزی بتوانید از این سیستم برای مطالعه استفاده کنید.
 3. مهم‌تر از همه اینکه این‌یک سیستم یادگیری، است نه‌فقط آموزش تند خواندن متن.
 4. مطالب غیرمفید و حاشیه‌ای ندارد و در تمام فصل‌های کتاب سعی شده که سریعاً به اصل مطلب پرداخته شود. آموزش سیستم عکس‌خوانی ذهنی در اینجا اصل هست و مطالب دیگر، حاشیه؛ لذا بیشتر از گفتن مطالب مفید متفرقه به اصل آموزش پرداخته‌شده است.

 

این کتاب برای چه کسانی مناسب است؟

 • برای کسانی که از کتاب و کتاب‌خوانی متنفر و فراری هستند.
 • برای کسانی که علاقه‌مند به مطالعه هستند.
 • برای کسانی که زمان کمی دارند و مطالب زیادی را باید مطالعه کنند.
 • برای کسانی که می‌خواهند جلوتر از همه تندخوان‌ها باشند.
 • برای کسانی که از تندخوانی فراری هستند و نتیجه‌ای نگرفته‌اند، زیرا تندخوانی (speed reading) اصلاً متناسب با کارکرد ذهن نیست که می‌توانید در صفحه “۴ رازی که مدرسان تندخوانی به شما نخواهند گفت” دلایل آن را ببینید.

 

 چرا این کتاب را نوشتم؟

 1. کمک می‌کرد که این سیستم فوق‌العاده را افراد بیشتری بشناسند.
 2. عده‌ای از هم‌وطنان عزیزمان، یادگیرندگان متنی هستند؛ لذا بامطالعه کتاب، سریع‌تر از مشاهده ویدئو یا شرکت در کلاس یاد می‌گیرند.

 

هدایای ۱٫۵ میلیون ریالی همراه کتاب

 • دو محصول به ارزش بیش از ۱٫۵ میلیون ریال برای خریداران این کتاب در نظر گرفته شده که اولین بار خریداران کتاب آن‌ها را مشاهده می‌کنند و سپس در سایت قرار می‌گیرد.
 • این دو محصول به شکلی در نظر گرفته شده که متناسب با یادگیری سیستم عکس‌خوانی ذهنی است و به خوانندگان این کتاب کمک زیادی می‌کند.
 • نحوه دریافت هدایا در داخل کتاب توضیح داده شده است.

 

آیا قیمت این محصول زیاد نیست؟

در خصوص قیمت در فیلم اول صفحه توضیحات کامل مطرح شده که پیشنهاد می‌کنیم حتما آن را مشاهده کنید.

همیشه زمانی که می‌خواهیم روی خودمان سرمایه‌گذاری کنیم خیلی محتاط می‌شیم و به این سادگی‌ها نمی‌خواهیم بهای آن را بپردازیم اما به راحتی در جاهای دیگر که نتنها سرمایه‌گذاری مادام‌العمر نیست بلکه فقط یک فایده و لذت زودگذر است، پول‌های بیشتری را هزینه می‌کنیم و هیچگاه این جمله را نمی‌گوییم که قیمت آن زیاد است.

مثلا شما می‌توانید بجای خرید این کتاب و سرمایه‌گذاری روی خودتان با این مبلغ کارهای زیر را بکنید:

 • تهیه سه پرس کوبیده با کیفیت معمولی
 • خرید یک دست پیراهن مردانه معمولی
 • دو باک بنزین
 • تهیه سه پیتزا
 • و …

ولی یکبار به این فکر کنید که واقعا مواردی مثل بالا برای شما چه مدت باقی‌می‌ماند و مطالبی که از این کتاب بدست می‌آورید چقدر؟

با یادگیری این سیستم می‌توانید دائما از فواید آن استفاده کنید که ذکر فواید بدست آمده از یادگیری این سیستم قطعا بسیار زیاد است و خود شما هم از آن کم و بیش مطلع هستید.

این جمله را خیلی دوست دارم که میگه: “اگر کاری را بخواهید انجام دهید، راهش را پیدا می‌:نید و اگر نخواهید انجام دهید، بهانه‌اش را پیدا می‌کنید.”

بنابراین اگر کسی واقعا چیزی را بخواهد بدست آورد، به هر سختی که باشد این کار را می‌کند اما اگر واقعا نیازی به آن نداشته باشد قطعا با اولین بهانه از آن منصرف می‌شود.

آشنایی با محمد‌مهدی زندکیلی نویسنده کتاب

 • مربی و بنیان‌گذار سیستم عکس‌خوانی ذهنی در ایران از سال ۹۵
 • مؤسس و مدیر مجموعه روش مطالعه
 • نویسنده کتاب عکس‌خوانی ذهنی
 • مدرس تعدادی از شخصیت‌های اقتصادی و آکادمیک
 • سخنران و نویسنده در زمینه ذهن ناخودآگاه و روش‌های نوین یادگیری و مطالعه
 • دانش‌آموخته بسیاری از دوره‌های مؤسسه   Learning strategies corporation

 

سوالات متداول

آیا برای من که اصلا با سیستم عکس‌خوانی ذهنی آشنا نیستم این محصول مفید است؟

آیا برای من که اصلا با سیستم عکس‌خوانی ذهنی آشنا نیستم این محصول مفید است؟

بله دقیقا این کتاب به شکلی نوشته شده که اگر هیچ اطلاعاتی درباره این سیستم نداشته باشید هم می‌توانید از مطالب آن استفاده کنید. در این کتاب سعی شده به زبانی ساده و مختصر آموزش اصلی عکس‌خوانی ذهنی یک کتاب ارائه شود و در کنار مطالب کتاب، در صفحه‌ای جداگانه که مخصوص خریداران کتاب است مطالب مکمل یادگیری این سیستم ارائه شده است.

آیا کسی که این کتاب را تهیه می‌کند، بعدا نیازی به تهیه بسته غیرحضوری پیدا می‌کند؟

آیا کسی که این کتاب را تهیه می‌کند، بعدا نیازی به تهیه بسته غیرحضوری پیدا می‌کند؟

کتاب عکس‌خوانی ذهنی آموزش “عکس‌خوانی یک کتاب” را به صورت کامل ارائه می‌کند اما در بسته‌های غیرحضوری که مطالب بیشتر و پیشرفته‌تری ارائه می‌شود، علاوه بر مطالب این کتاب در خصوص عکس‌خوانی پژوهشی (چندکتاب در یک زمان)، عکس‌خوانی دروس تخصصی، عکس‌خوانی برای امتحان و مطالب پیشرفته‌تر هم صحبت می‌شود در کنار اینکه تمامی مراحل را قدم به قدم با مدرس انجام می‌دهید که یادگیری این سیستم را راحت‌تر می‌کند.

آیا برای من که عکس‌خوان هستم این کتاب مفید است؟

آیا برای من که عکس‌خوان هستم این کتاب مفید است؟

قطعا داشتن کتابی که آموزش آن را قبلا دریافت کردید می‌تواند در مرور مطالب و استفاده بهتر از سیستم به شما کمک کند اما باید بدانید محصول غیرحضوری عکس‌خوانی که شما قبلا تهیه کردید شامل مطالب همین کتاب بعلاوه مطالب پیشرفته‌تر عکس‌خوانی است که در این کتاب مطرح نشده

آیا این محصول به صورت پستی ارسال می‌شود؟

آیا این محصول به صورت پستی ارسال می‌شود؟

بله، فعلا تنها راه تهیه کتاب به صورت خرید پستی است و فعلا نسخه دانلودی آن ارائه نمی‌شود.

آیا بلافاصله بعد از خرید کتاب، برای ما ارسال می‌شود؟

آیا بلافاصله بعد از خرید کتاب، برای ما ارسال می‌شود؟

اگر در زمان پیش‌فروش کتاب اقدام به خرید کرده باشید طبیعتا زمانی که کتاب از انتشارات به دست مجموعه برسد، در اولین فرصت کاری به آدرس شما ارسال می‌شود.

آیا کسانی که بسته پستی جدید آموزش عکس‌خوانی در اردیبهشت ۹۷ را خریداری کردند، این کتاب ارسال می‌شود؟

آیا کسانی که بسته پستی جدید آموزش عکس‌خوانی در اردیبهشت ۹۷ را خریداری کردند، این کتاب ارسال می‌شود؟

بله همانطوری که قول داده بودیم کسانی که بسته‌های جدید پستی عکس‌خوانی را خریداری کردند، بلافاصله بعد از رسیدن کتاب از انتشارات، به صورت رایگان برای این عزیزان ارسال می‌شود.

من قبلا در فرم پیش‌ثبت‌نام کتاب، نام نویسی کردم چطور می‌توانم از تخفیف ویژه استفاده کنم؟

من قبلا در فرم پیش‌ثبت‌نام کتاب، نام نویسی کردم چطور می‌توانم از تخفیف ویژه استفاده کنم؟

اگر شما  قبلا فرم پیش‌ثبت‌نام را با موفقیت ارسال کرده باشید، یک کد تخفیف به ایمیل شما ارسال کردیم که می‌توانید از آن کد جهت خرید با تخفیف ویژه استفاده کنید.

 

 

توجه! توجه! توجه!

شاید فکر کنید که فقط با صِرف خواندن این کتاب می‌توانید به‌راحتی عکس‌خوان شوید و از آن استفاده کنید اما بهتر است که ابتدا معنای دقیق یادگیری را بدانیم که چیست؟ شاید بهتر باشد تعریف صحیح یادگیری را از زبان متخصصین در حوزه آموزش بشنویم.

پروفسور میشل آلن (متخصص حوزه آموزش):
((یادگیری یعنی بروز رفتار صحیح در زمان و مکان صحیح))

پس با تعریف بالا از یادگیری نباید فکر کنیم که فقط با مطالعه این کتاب و بدون انجام دادن کارهای گفته شده به شکل صحیح، می‌توان این سیستم را یادگرفت.
مجدداً تکرار می‌کنم که منظور از یادگیری سیستم عکس‌خوانی ذهنی این است که در زمان درست، مراحل عکس‌خوانی را به درستی و متناسب با متن مورد نظر انجام دهیم.
شاید این را همه بدانیم که هیچ کس فقط با مطالعه کردن کتاب آموزش رانندگی، نمی‌تواند راننده شود و باید مطالبی که در کتاب و کلاس دریافت کرده را در عمل انجام دهد اما چرا گاهی فکر می‌کنیم یادگیری مهارت‌های مختلف مثل عکس‌خوانی ذهنی مانند رانندگی و دیگر مهارت‌ها نیست و فقط با دیدن یک آموزش یا خواندن یک کتاب باید معجزه‌ای صورت گیرد و ما به صورت عجیبی بتوانیم از این مهارت بدون انجام تمرین‌های آن استفاده کنیم.
حال با دانستن این نکات می‌توانید تصمیم بهتری در خرید بگیرید.

 

توضیحات مکمل برای پیش‌فروش و تخفیف خرید کتاب

 • قیمت کتاب تا زمانی که از انتشارات به دست ما برسد ۵۴ هزار تومان است و  مخصوص کسانی است که پیش‌خرید را انجام دادند و قبل از ارائه کتاب، در صف خریداران قرار گرفتند.
 • قیمت اصلی کتاب ۶۹ هزار تومان است و برای زمانی است که پیش‌فروش تمام شود.
 • یک تخفیف ویژه برای کسانی که قبلا پیش‌ثبت‌نام کردند هم داریم که در ایمیل‌شان کد تخفیف را ارسال کردیم.

 

برای کسب اطلاعات کامل‌تر می‌توانید فیلم اول صفحه را به صورت کامل مشاهده کنید.

 

محدودیت در عرضه کتاب

اگر علاقه‌مند دریافت کتاب هستید پیشنهاد می‌کنیم که تا قبل از اتمام تیراژ ابتدایی کتاب اقدام به پیش‌خرید کنید چون هرلحظه ممکن است تعداد تیراژ در نظر گرفته شده تمام شود و برای چاپ مجدد طبیعتا مدت زمانی را باید صبر کنید و از طرفی هم فعلا قصد ارائه نسخه دانلودی را نداریم پس اگر واقعا تصمیم به خرید دارید هرچه سریع‌تر این کار را انجام دهید تا جزء اولین نفراتی باشید که اولین کتاب با موضوع عکس‌خوانی در ایران را به دست می‌گیرید.

همچنین ببینید

چشم جادویی

    توضیح محصول در این محصول شما تعدادی از تصاویر خاص ۳ بعدی را …

5 نظر

 1. سید صادق موسوی

  بسیار ممنونم. به محض اینکه محصول کتاب عکس خوانی رو تو سایت دیدم اقدام به خرید کردم بدون ذره ای تردید ،از سال گذشته و از همون ماه های اولی که مجموعه شما شکل گرفت، دوست داشتم این روش عکس خوانی رو یاد بگیرم ولی متاسفانه بدلیل مشکل مالی و عدم شغل که همین الان هم دارم نتونستم اقدام کنم، ولی حالا که تونستم با ۳۹ هزار تومان این کتاب رو بخرم و بزودی با این روش اشنا میشم خیلی خوشحالم. فقط بی صبرانه منتظر دریافت کتاب هستم .

 2. امیرحسین الیاسی

  سلام علیکم،لطفا زمان تحویل خریدها رو موقع خرید گزارش بدین اگر ممکنه.یا صحبتی بشه که ما بدونیم تو محدوده دو روز بعدش یا کی برای تحویل مراجعه میکنن.
  متشکرم.

  • با سلام خدمت شما جناب الیاسی بزرگوار
   متاسفانه زمان دقیقی نمیتوانیم بدهیم که شرمنده و بد قول نشویم و چون کتاب در دست انتشارات است برای چاپ کمتر از یک ماه آینده ارسال خواهد شد.این زمانی که خدمتتون گفته شد بیشترین زمان ممکن است و زودتر از این زمان ارسال خواهد شد.
   موفق باشید.

 3. محمدحسین آقایی

  سلام به شما، نحوه خرید کتاب با ۳۹۰۰۰ تومان به چه شکلیه؟ ممنون

  • با سلام خدمت شما جناب آقایی بزرگوار

   عزیزانی که ماه‌ها قبل فرم پیش‌ثبت‌نام را پر کرده بودند، طبق قول قبلی یک کد تخفیف محدود برایشان ارسال شد که بتوانند با ۳۹ هزار تومان کتاب را تهیه کنند که البته هم فرصت پیش‌ثبت‌نام و هم کد تخفیف تمام شده است.
   فقط می‌توانید الآن از تخفیف پیش‌فروش استفاده کنید چون به محض رسیدن کتاب‌ها از انتشارات، به قیمت اصلی یعنی ۶۹ هزارتومان فروخته می‌شود.

   موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید