کتاب ۲۵ اشتباه فروشندگی

این کتاب در “عضویت الماسی” توسط یکی از عکس‌خوان‌ها مطالعه شده است.

در این پست می‌توانید مشخصات این کتاب به همراه یک جمله طلایی و معرفی مختصر کتاب که توسط عکس‌خوان ارائه شده است را مشاهده کنید.

نام کتاب: ۲۲ قانون ابدی بازاریابی

نویسنده: استفمن شیفمن

مترجم:بهزاد غفاری اباذر

تعداد صفحات: ۱۳۸

معرفی مختصر کتاب:منبعی موثر برای تشخیص و رفع معمولی ترین نارسایی ها در امر بازاریابی می باشد؛نارسایی‌هایی که به از بین رفتن درآمد شما منتهی می شود..توصیه هایی که برای رفع رایج ترین نارسایی‌ها در امر بازاریابی در این کتاب بیان شده به شما کمک می کند که چگونه به کارایی و بازاریابی و فروش خود بیفزایید. هدف از این کتاب طرح روش های جدید در امر بازاریابی نیست بلکه احتراز از مسائلی است که با رعایت آنها پیروزی در رقابت های سخت را برای خود تضمین می کنید.

یک جمله طلایی از کتاب: با کار خود جدی برخورد کنید و احساس مسئولیت داشته باشید؛در هیچ شرایطی مشتری را دست کم نگیرید.

عضویت الماسی چیست؟

دانش‌آموختگان سیستم عکس‌خوانی ذهنی با شرکت در این عضویت موظف‌اند یک روز در میان ۱ کتاب را عکس‌خوانی کنند (هر هفته ۳ کتاب) و نقشه ذهنی کتاب را به همراه یک فایل صوتی که خودشان از توضیح مطالب عکس‌خوانی شده کتاب ضبط کرده‌اند برای مجموعه ارسال کنند تا در آخر هر هفته تمامی فایل‌های صوتی به همراه نقشه ذهنی برای تمام شرکت کنندگان در عضویت الماسی ارسال شود تا بتوانند علاوه بر مطالعه خودشان، از مطالعه دیگر شرکت کنندگان هم استفاده کنند.

شرکت در عضویت الماسی

کی می‌خواهید به جمع عکس‌خوان‌ها بپیوندید؟

شما هم می‌توانید به راحتی در کمتر از ۱۲ روز این سیستم قدرتمند مطالعه و یادگیری را فرابگیرید و حداقل روزی یک کتاب مورد علاقه خودتان را عکس‌خوانی کنید و لذت ببرید.

اگر دوست دارید با این سیستم و نحوه دریافت آموزش و کلی مطلب دیگر درباره عکس‌خوانی ذهنی آشنا شوید کافیست به صفحه “عکس‌خوانی از ۰ تا ۱۰۰” مراجعه کنید تا هرآنچه که درباره عکس‌خوانی مورد نیازتان هست را در یک صفحه دریافت کنید.

همچنین ببینید

کتاب طرز فکر

این کتاب در “عضویت الماسی” توسط یکی از عکس‌خوان‌ها مطالعه شده است. در این پست …

دیدگاهتان را بنویسید

مشاهده سبدخرید محصول با موفقیت حذف شد. بازگردانی محصول
  • هیچ محصولی در سبد وجود ندارد.