کتاب عکس‌خوانی ذهنی (فتوریدینگ)

اولین کتاب با موضوع آموزش عکس‌خوانی ذهنی (فتوریدینگ) در ایران منتشر شد.

 

 • آموزش قدرتمندترین سیستم یادگیری و مطالعه در ایران و جهان با سرعت ۲۵۰۰۰ کلمه در دقیقه به کمک ذهن ناخودآگاه

 

جزئیات محصول در یک نگاه

نام کتاب: عکس‌خوانی ذهنی

نویسنده: محمد‌‌مهدی زندوکیلی

تعداد صفحات: ۹۶ صفحه

نوع محصول: کتاب کاغذی که به صورت پستی ارسال می‌شود

چاپ: دوم – ۱۳۹۷

مبلغ سرمایه گذاری: ۶۹ هزار تومان

هزینه مالیات و ارسال به سراسر ایران: رایگان

[wpi_designer_button text=’افزودن به سبد خرید’ link=’https://raveshmotalee.ir/product/?add-to-cart=5164′ style_id=’2596′ icon=’cart’ target=’self’]

 

دانلود تصویری با کیفیت بالا دانلود با کیفیت‌های مختلف در آپارات

اگر علاقه‌مند تهیه این کتاب هستید حتما فیلم بالا را به صورت کامل مشاهده کنید

اطلاعات کلی کتاب

 • اولین کتاب با موضوع عکس خوانی ذهنی بالاخره آماده شد که این کتاب ترجمه نیست و به صورت کامل تألیف محمد‌مهدی زندوکیلی است که با توجه به تجربیات و اطلاعات بدست آمده در طول چند سال اخیر که کلاس‌های حضوری و غیرحضوری برگزار شده بود است.
 • در این کتاب آموزش کامل عکس‌خوانی ذهنی ۱ کتاب ارائه شده که اگر یادگیرنده خوبی باشید می‌توانید با انجام تمرین‌های گفته شده این مهارت را دریافت کنید.
 • علت کم بودن حجم کتاب این است که حاشیه‌های غیرمفید و مفید از کتاب حذف شده و مطالبی که می‌توانست به اصل آموزش کمک کند در صفحات مخصوص خریداران کتاب قرار گرفته است.

 

عکس‌خوانی ذهنی اصلا چی هست؟

اگر اولین بار است که اسم عکس‌خوانی ذهنی را می‌شنوید به صورت خلاصه این سیستم کاری می‌کند که شما از ذهن ناخودآگاه و خودآگاه برای مطالعه استفاده کنید تا بتوانید در کنار درک مطلب دلخواه، سرعت فوق‌العاده‌ای را در مطالعه تجربه کنید که در ابتدا با این سیستم می‌توانید کتاب‌های عمومی را از نیم ساعت تا حداکثر ۴ ساعت مطالعه کنید و ما در این کتاب آموزش عکس‌خوانی ۱ کتاب را به صورت کامل ارائه کردیم.

 

اما اگر می‌خواهید بیشتر با این سیستم آشنا شوید پیشنهاد ما این است که صفحات زیر را به صورت کامل مشاهده کنید:

 1. معرفی سیستم مطالعه ۲۵ هزار کلمه در دقیقه
 2. برخی از نتایج سیستم عکس‌خوانی ذهنی
 3. محصول غیرحضوری سیستم عکس‌خوانی ذهنی
 4. محصول عکس‌خوانی ذهنی از توهم تا واقعیت

 

وجه تمایز این کتاب با کتاب‌های مشابه چیست؟

از آنجاکه برای اولین بار این سیستم مطالعه و یادگیری توسط مجموعه روش مطالعه به‌صورت تخصصی آموزش داده می‌شود، لذا کتاب تخصصی آموزش سیستم عکس‌خوانی ذهنی درجایی چاپ‌نشده و این نخستین کتاب در زمینه عکس خوانی است اما اگر بخواهیم وجه تمایز آن را با دیگر کتاب‌های آموزش مطالعه سریع بگوییم، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. تمرین‌ها سخت و طولانی ندارد.
 2. تمرین‌های این کتاب مانند تمرین‌های تندخوانی (speedreading) نیست و تمام تمرین ها را هنگام مطالعه کتاب‌های مختلف انجام می‌دهید، یعنی هم تمرین می‌کنید و هم کتاب می‌خوانید؛ نه اینکه تمرین کنید تا یک روزی بتوانید از این سیستم برای مطالعه استفاده کنید.
 3. مهم‌تر از همه اینکه این‌یک سیستم یادگیری، است نه‌فقط آموزش تند خواندن متن.
 4. مطالب غیرمفید و حاشیه‌ای ندارد و در تمام فصل‌های کتاب سعی شده که سریعاً به اصل مطلب پرداخته شود. آموزش سیستم عکس‌خوانی ذهنی در اینجا اصل هست و مطالب دیگر، حاشیه؛ لذا بیشتر از گفتن مطالب مفید متفرقه به اصل آموزش پرداخته‌شده است.

 

این کتاب برای چه کسانی مناسب است؟

 • برای کسانی که از کتاب و کتاب‌خوانی متنفر و فراری هستند.
 • برای کسانی که علاقه‌مند به مطالعه هستند.
 • برای کسانی که زمان کمی دارند و مطالب زیادی را باید مطالعه کنند.
 • برای کسانی که می‌خواهند جلوتر از همه تندخوان‌ها باشند.
 • برای کسانی که از تندخوانی فراری هستند و نتیجه‌ای نگرفته‌اند، زیرا تندخوانی (speed reading) اصلاً متناسب با کارکرد ذهن نیست که می‌توانید در صفحه “۴ رازی که مدرسان تندخوانی به شما نخواهند گفت” دلایل آن را ببینید.

 

 چرا این کتاب را نوشتم؟

 1. کمک می‌کرد که این سیستم فوق‌العاده را افراد بیشتری بشناسند.
 2. عده‌ای از هم‌وطنان عزیزمان، یادگیرندگان متنی هستند؛ لذا بامطالعه کتاب، سریع‌تر از مشاهده ویدئو یا شرکت در کلاس یاد می‌گیرند.

 

هدایای ۱٫۵ میلیون ریالی همراه کتاب

 • دو محصول به ارزش بیش از ۱٫۵ میلیون ریال برای خریداران این کتاب در نظر گرفته شده است و این دو محصول به شکلی است که متناسب با یادگیری سیستم عکس‌خوانی ذهنی است و به خوانندگان این کتاب کمک زیادی می‌کند.
 • محصول ۱: وبینار شناخت ذهن عکس‌خوان
 • محصول ۲: هدف نویسی پیشرفته

 

آیا قیمت این محصول زیاد نیست؟

در خصوص قیمت در فیلم اول صفحه توضیحات کامل مطرح شده که پیشنهاد می‌کنیم حتما آن را مشاهده کنید.

همیشه زمانی که می‌خواهیم روی خودمان سرمایه‌گذاری کنیم خیلی محتاط می‌شیم و به این سادگی‌ها نمی‌خواهیم بهای آن را بپردازیم اما به راحتی در جاهای دیگر که نتنها سرمایه‌گذاری مادام‌العمر نیست بلکه فقط یک فایده و لذت زودگذر است، پول‌های بیشتری را هزینه می‌کنیم و هیچگاه این جمله را نمی‌گوییم که قیمت آن زیاد است.

مثلا شما می‌توانید بجای خرید این کتاب و سرمایه‌گذاری روی خودتان با این مبلغ کارهای زیر را بکنید:

 • تهیه سه پرس کوبیده با کیفیت معمولی
 • خرید یک دست پیراهن مردانه معمولی
 • دو باک بنزین
 • تهیه سه پیتزا
 • و …

ولی یکبار به این فکر کنید که واقعا مواردی مثل بالا برای شما چه مدت باقی‌می‌ماند و مطالبی که از این کتاب بدست می‌آورید چقدر؟

با یادگیری این سیستم می‌توانید دائما از فواید آن استفاده کنید که ذکر فواید بدست آمده از یادگیری این سیستم قطعا بسیار زیاد است و خود شما هم از آن کم و بیش مطلع هستید.

این جمله را خیلی دوست دارم که میگه: “اگر کاری را بخواهید انجام دهید، راهش را پیدا می‌:نید و اگر نخواهید انجام دهید، بهانه‌اش را پیدا می‌کنید.”

بنابراین اگر کسی واقعا چیزی را بخواهد بدست آورد، به هر سختی که باشد این کار را می‌کند اما اگر واقعا نیازی به آن نداشته باشد قطعا با اولین بهانه از آن منصرف می‌شود.

آشنایی با محمد‌مهدی زندکیلی نویسنده کتاب

 • مربی و بنیان‌گذار سیستم عکس‌خوانی ذهنی در ایران از سال ۹۵
 • مؤسس و مدیر مجموعه روش مطالعه
 • نویسنده کتاب عکس‌خوانی ذهنی
 • مدرس تعدادی از شخصیت‌های اقتصادی و آکادمیک
 • سخنران و نویسنده در زمینه ذهن ناخودآگاه و روش‌های نوین یادگیری و مطالعه
 • دانش‌آموخته بسیاری از دوره‌های مؤسسه   Learning strategies corporation

 

سوالات متداول

آیا برای من که اصلا با سیستم عکس‌خوانی ذهنی آشنا نیستم این محصول مفید است؟

آیا برای من که اصلا با سیستم عکس‌خوانی ذهنی آشنا نیستم این محصول مفید است؟

بله دقیقا این کتاب به شکلی نوشته شده که اگر هیچ اطلاعاتی درباره این سیستم نداشته باشید هم می‌توانید از مطالب آن استفاده کنید. در این کتاب سعی شده به زبانی ساده و مختصر آموزش اصلی عکس‌خوانی ذهنی یک کتاب ارائه شود و در کنار مطالب کتاب، در صفحه‌ای جداگانه که مخصوص خریداران کتاب است مطالب مکمل یادگیری این سیستم ارائه شده است.

آیا کسی که این کتاب را تهیه می‌کند، بعدا نیازی به تهیه بسته غیرحضوری پیدا می‌کند؟

آیا کسی که این کتاب را تهیه می‌کند، بعدا نیازی به تهیه بسته غیرحضوری پیدا می‌کند؟

کتاب عکس‌خوانی ذهنی آموزش “عکس‌خوانی یک کتاب” را به صورت کامل ارائه می‌کند اما در بسته‌های غیرحضوری که مطالب بیشتر و پیشرفته‌تری ارائه می‌شود، علاوه بر مطالب این کتاب در خصوص عکس‌خوانی پژوهشی (چندکتاب در یک زمان)، عکس‌خوانی دروس تخصصی، عکس‌خوانی برای امتحان و مطالب پیشرفته‌تر هم صحبت می‌شود در کنار اینکه تمامی مراحل را قدم به قدم با مدرس انجام می‌دهید که یادگیری این سیستم را راحت‌تر می‌کند.

آیا برای من که عکس‌خوان هستم این کتاب مفید است؟

آیا برای من که عکس‌خوان هستم این کتاب مفید است؟

قطعا داشتن کتابی که آموزش آن را قبلا دریافت کردید می‌تواند در مرور مطالب و استفاده بهتر از سیستم به شما کمک کند اما باید بدانید محصول غیرحضوری عکس‌خوانی که شما قبلا تهیه کردید شامل مطالب همین کتاب بعلاوه مطالب پیشرفته‌تر عکس‌خوانی است که در این کتاب مطرح نشده

آیا این محصول به صورت پستی ارسال می‌شود؟

آیا این محصول به صورت پستی ارسال می‌شود؟

بله، فعلا تنها راه تهیه کتاب به صورت خرید پستی است و فعلا نسخه دانلودی آن ارائه نمی‌شود.

آیا بلافاصله بعد از خرید کتاب، برای ما ارسال می‌شود؟ چه زمانی کتاب به دست ما می‌رسد؟

آیا بلافاصله بعد از خرید کتاب، برای ما ارسال می‌شود؟ چه زمانی کتاب به دست ما می‌رسد؟

در اولین فرصت کاری سفارش شما به پست تحویل داده می‌شود و پست بین ۴۸ تا ۷۲ ساعت محصول را به دست شما می‌رساند.

آیا کسانی که بسته پستی جدید آموزش عکس‌خوانی در اردیبهشت ۹۷ را خریداری کردند، این کتاب ارسال می‌شود؟

آیا کسانی که بسته پستی جدید آموزش عکس‌خوانی در اردیبهشت ۹۷ را خریداری کردند، این کتاب ارسال می‌شود؟

بله همانطوری که قول داده بودیم کسانی که بسته‌های جدید پستی عکس‌خوانی را خریداری کردند، بلافاصله بعد از رسیدن کتاب از انتشارات، به صورت رایگان برای این عزیزان ارسال می‌شود.

 

 

توجه! توجه! توجه!

شاید فکر کنید که فقط با صِرف خواندن این کتاب می‌توانید به‌راحتی عکس‌خوان شوید و از آن استفاده کنید اما بهتر است که ابتدا معنای دقیق یادگیری را بدانیم که چیست؟ شاید بهتر باشد تعریف صحیح یادگیری را از زبان متخصصین در حوزه آموزش بشنویم.

پروفسور میشل آلن (متخصص حوزه آموزش):
((یادگیری یعنی بروز رفتار صحیح در زمان و مکان صحیح))

پس با تعریف بالا از یادگیری نباید فکر کنیم که فقط با مطالعه این کتاب و بدون انجام دادن کارهای گفته شده به شکل صحیح، می‌توان این سیستم را یادگرفت.
مجدداً تکرار می‌کنم که منظور از یادگیری سیستم عکس‌خوانی ذهنی این است که در زمان درست، مراحل عکس‌خوانی را به درستی و متناسب با متن مورد نظر انجام دهیم.
شاید این را همه بدانیم که هیچ کس فقط با مطالعه کردن کتاب آموزش رانندگی، نمی‌تواند راننده شود و باید مطالبی که در کتاب و کلاس دریافت کرده را در عمل انجام دهد اما چرا گاهی فکر می‌کنیم یادگیری مهارت‌های مختلف مثل عکس‌خوانی ذهنی مانند رانندگی و دیگر مهارت‌ها نیست و فقط با دیدن یک آموزش یا خواندن یک کتاب باید معجزه‌ای صورت گیرد و ما به صورت عجیبی بتوانیم از این مهارت بدون انجام تمرین‌های آن استفاده کنیم.
حال با دانستن این نکات می‌توانید تصمیم بهتری در خرید بگیرید.

 

ضمانت ۱۰۰% رضایت شما

این محصول شامل ضمانت ۱۰۰% بازگشت وجه است که می‌توانید توضیحات و شرایط استفاده را با کلیک روی تصویر زیر مشاهده کنید.

 

محدودیت در عرضه کتاب

اگر علاقه‌مند دریافت کتاب هستید پیشنهاد می‌کنیم که تا قبل از اتمام تیراژ فعلی کتاب اقدام به خرید کنید چون هرلحظه ممکن است تعداد تیراژ در نظر گرفته شده تمام شود و برای چاپ مجدد طبیعتا مدت زمانی را باید صبر کنید و از طرفی هم فعلا قصد ارائه نسخه دانلودی را نداریم پس اگر واقعا تصمیم به خرید دارید هرچه سریع‌تر این کار را انجام دهید تا جزء اولین نفراتی باشید که اولین کتاب با موضوع عکس‌خوانی در ایران را به دست می‌گیرید.

همچنین ببینید

نخبگان یادگیری در فایل‌های صوتی و سخنرانی‌های حضوری

توضیح محصول هم برای آشنایی بهتر با این محصول و هم اینکه نمونه کیفیت آن …

31 نظر

 1. سید صادق موسوی

  بسیار ممنونم. به محض اینکه محصول کتاب عکس خوانی رو تو سایت دیدم اقدام به خرید کردم بدون ذره ای تردید ،از سال گذشته و از همون ماه های اولی که مجموعه شما شکل گرفت، دوست داشتم این روش عکس خوانی رو یاد بگیرم ولی متاسفانه بدلیل مشکل مالی و عدم شغل که همین الان هم دارم نتونستم اقدام کنم، ولی حالا که تونستم با ۳۹ هزار تومان این کتاب رو بخرم و بزودی با این روش اشنا میشم خیلی خوشحالم. فقط بی صبرانه منتظر دریافت کتاب هستم .

 2. امیرحسین الیاسی

  سلام علیکم،لطفا زمان تحویل خریدها رو موقع خرید گزارش بدین اگر ممکنه.یا صحبتی بشه که ما بدونیم تو محدوده دو روز بعدش یا کی برای تحویل مراجعه میکنن.
  متشکرم.

  • با سلام خدمت شما جناب الیاسی بزرگوار
   متاسفانه زمان دقیقی نمیتوانیم بدهیم که شرمنده و بد قول نشویم و چون کتاب در دست انتشارات است برای چاپ کمتر از یک ماه آینده ارسال خواهد شد.این زمانی که خدمتتون گفته شد بیشترین زمان ممکن است و زودتر از این زمان ارسال خواهد شد.
   موفق باشید.

 3. محمدحسین آقایی

  سلام به شما، نحوه خرید کتاب با ۳۹۰۰۰ تومان به چه شکلیه؟ ممنون

  • با سلام خدمت شما جناب آقایی بزرگوار

   عزیزانی که ماه‌ها قبل فرم پیش‌ثبت‌نام را پر کرده بودند، طبق قول قبلی یک کد تخفیف محدود برایشان ارسال شد که بتوانند با ۳۹ هزار تومان کتاب را تهیه کنند که البته هم فرصت پیش‌ثبت‌نام و هم کد تخفیف تمام شده است.
   فقط می‌توانید الآن از تخفیف پیش‌فروش استفاده کنید چون به محض رسیدن کتاب‌ها از انتشارات، به قیمت اصلی یعنی ۶۹ هزارتومان فروخته می‌شود.

   موفق باشید.

 4. باسلام من یک دانش اموز هستم وبرایم به کار گیری فتو ریدینگ در دروس تخصصی واجب است ایا شما در کنار این کتاب به صورت تخصصی تر در این موضوع کتابی یا بسته ارزان تری را طراحی خواهین کرد چون این کتاب فقط برای کتاب های غیر تخصصی هست

  • با سلام خدمت شما بزرگوار.
   در حال حاضر هیچ گونه ویرایشی در قیمت و محصولات نداریم و قیمت ها به صورت موجود میباشد.
   در ضمن خدمتتون باید عرض کنم به هیچ عنوان این محصول برای کتاب های غیر تخصصی نیست و برای تمامی کتب کارایی دارد.
   موفق باشید.

 5. با سلام و خسته نباشید
  آیا این کتاب برای دروس کنکور مناسب هست . یعنی با مطالعه ی این کتاب می تونیم تمام دروس کنکور چه دروس عمومی و دروس اختصاصی رو با سرعت ذکر شده (۲۵۰۰۰کلمه در دقیقه )
  خواند؟
  ممنون

  • با سلام خدمت شما بزرگوار.
   شما با تهیه کتاب مبانی آموزش عکس خوانی را فرا میگیرید سیستم عکس خوانی یا فتوردینگ برای کلیه کتب اعم از تخصصی و عمومی و سایر کتب کارایی و بازدهی دارد
   ولی شما باید همانگونه که درفیلم گفته شده است برای خواندن کتب تخصصی محصول بسته های غیر ضروری را تهیه بفرمایید.
   در ضمن به شما پیشنهاد میدهم از ابتدا سایت به دیدن کلیپ ها و مطالب بپردازید توضیحات ۲۵۰۰۰ کلمه و نحوه کار سیستم به طور کامل در اختیار شما قرار می‌گیرد.
   موفق باشید.

 6. سلام
  کتاب رسید دستم.
  من اون لینک داخل کتاب رو میزنم میگه باید کتاب رو بخرم و اون صفحه محصول برام باز نمیش هدر صورتی که من کتاب رو خریدم

 7. با سلام و احترام خدمت مجموعه روش مطالعه
  بند سوالی درحوزه یکی از مراحل عکس خوانی داشتم اون هم قسمت فسرع بود بنده واضح متوجه این قسمت کتاب نشدم. آیا وقتی ما به وسط جمله نگاه میکنیم باید درکی هم از طراف اون چمله داشته باشیم؟؟؟ یافقط وسط چمله مهم است؟؟؟

  • با سلام خدمت شما آقای هادیان بزرگوار
   لطف بفرمایید برای حل سوالات آموزشی محصول پشتیبانی عکس خوانی ذهنی را تهیه بفرمایید همکاران ما در بخش مربوطه پاسخگوی شما خواهند بود.
   موفق باشید.

 8. با سلام و عرض خسته نباشید
  می خواستم بدونم تفاوت دقیق کتاب و بسته عکس خوانی در چیه و اصلا بسته ارزش پرداخت این قیمت رو داره؟
  یا با همین کتاب می تونیم مراحل عکس خوانی رو به خوبی و کامل یاد بگیریم .
  سوال بعدیم اینه که اگر در کنار کتاب محصولات دیگه ای که تو سایت هست مثل چشم جادویی و … رو تهیه و استفاده کنیم همه ی محتویات بسته رو یاد گرفتیم .

  • با سلام خدمت شما جناب آقای فرمان بر بزرگوار.
   داخل کتاب تمامی مبانی عکس خوانی گفته شده است و شما با رعایت اصول میتوانید به طور کامل یک کتاب را عکس خوانی کنید ولی برای دسترسی به نسخه پیشرفته و همچنین محصولاتی که به صورت پیش نیاز نیازمند دریافت بسته غیر حضوری هستند شما باید بسته های غیر حضوری را تهیه فرمایید.
   بله قطعا بسته به علت نکات پیشرفته ای که در آن قرار دارد ارزش مبلغ پرداختی چه بسا خیلی بیشتر از این مبلغ را دارا میباشد.
   محصولاتی که داخل سایت موجود است مکمل بسته های عکس خوانی است ولی اینگونه نیست که شما با تهیه این محصولات به محتویات بسته های عکس خوانی دسترسی پیدا کنید و یا بخشی از آن بوده باشد.
   موفق باشید.

 9. با سلام و عرض خسته نباشید
  هیچ راهی وجود نداره کسانی که عکس خوانی رو با کتاب یاد گرفتند ، از محصولات پیشرفته تر مثل “فعالسازی پیشرفته عکس خوانی” استفاده کنند .

  • با سلام خدمت شما جناب فرمان بر بزرگوار.
   متاسفانه این امکان وجود ندارد و دسترسی به محصولات پیشرفته صرفا با تهیه محصول بسته های غیر حضوری عکس خوانی میسر میباشد.
   موفق باشید.

 10. سلام.ببخشید چرا این کتاب انقدر گرونه? یعنی تخفیف نمیدین؟؟؟؟؟؟؟

 11. این واقعا منصفانه نیست.برای یه کتاب ۹۰ صفحه ای این هزینه رو بپردازیم?لطفا یه کاری کنید

  • محمد‌مهدی زندوکیلی

   سلام
   من احتمال میدم شما با این سیستم و سایت ما به اندازه کافی آشنا نبودید که این کامنت را گذاشتید و الآن که درحال نوشتن این کامنت هستم، شما کتاب را خریداری کردید که نشان می‌دهد بعد از ارسال این کامنت‌ها به اندازه کافی با این سیستم آشنا شدید و خودتان متوجه شدید که نتنها قیمت این کتاب بالا نیست بلکه پایین‌تر از چیزی است که شما بدست می‌آورید اما شاید افراد دیگری هم مانند شما این سؤال و اشکال را به قیمت کتاب داشته باشند لذا در ادامه همین کامنت پاسخم را ارسال می‌کنم.

   در جواب اینکه آیا منصفانه است برای ۹۰ صفحه مبلغ ۶۹ هزار تومان پرداخت شود؟ جواب من قطعا نه است. یعنی منصفانه نیست فقط برای ۹۰ صفحه این مبلغ پرداخت شود چراکه شما می‌توانید با کمتر از ۱۰ هزار تومان بیشتر از ۹۰ صفحه برگه سفید A4 را تهیه کنید و یا حتی با کمتر از ۵ هزار تومان می‌توانید چند صد صفحه روزنامه را تهیه کنید. پس اگر کسی فقط دنبال صفحه باشد به این معنی که تمام قیمت را به ارزش برگه‌های استفاده شده می‌داند قطعا ارزش این مبلغ را ندارد اما اگر کسی دنبال ارزش محتوای نوشته شده روی این صفحات است موضوع فرق می‌کند. وقتی که در همین ۹۰ صفحه یکی از قدرتمندترین و سریع‌ترین سیستم‌های مطالعه ارائه می‌شود که می‌تواند شخص تا آخر عمرش از این سیستم استفاده کند و فواید بسیار زیادی را کسب کند، پس قطعا ۶۹ هزار تومان مبلغ بسیار ناچیز یا بهتر است بگوییم مبلغی معادل رایگان است. درضمن علاوه بر محتوای ارزشمند این کتاب، ما نزدیک به ۱۹۸ هزار تومان محصول به شکل رایگان برای خریداران این کتاب قرار دادیم که با این توضیحات نتنها قیمت کتاب معقول است بلکه بسیار پایین‌تر از چیزی است که می‌تواند باشد.
   به عنوان جمع بندی به تمام کسانی که قیمت محصولات را فقط به مقدار هزینه تولید یک محصول می‌سنجند و نه به ارزشی که می‌تواند برای خریدار آن ایجاد کند، یک توصیه می‌کنم و آن اینکه لطفا تا زمانی که به این اعتقاد نرسیدید که با خرید یک محصول آموزشی در حال سرمایه‌گذاری مادام‌العمر روی خودتان هستید که می‌توانید هزاران برابر آن را بعدا بدست آورید، لطف لطفا لطفا هیچ محصول آموزشی را خریداری نکنید زیرا هم وقت و هم پول خودتان را هدر می‌دهید و هم باعث زحمت برای تولید کنندگان آن می‌شوید.

   امیدوارم که این توضیحات برای تمام کسانی که چنین شبهاتی برای قیمت‌های محصولات آموزشی دارند، مفید واقع شده باشد.

 12. سلام و خسته نباشید. کتاب رو ۳۱ ام مرداد خریداری کرده ام میخواستم بدونم کی به دستم میرسع

  • محمد‌مهدی زندوکیلی

   سلام
   تمام سفارش‌های پستی حداکثر تا ۵ روز کاری (نه تعطیل) بعد از سفارش به دست شما می‌رسد.

   • خیلی ممنون. راهی برای پیگیری وضعیت مرسوله وجود ندارع؟

    • محمد‌مهدی زندوکیلی

     با توجه به اینکه بیشتر از ۹۸ درصد از سفارش‌های ارسالی مجموعه کمتر از ۵ روز کاری و مابقی هم در روز پنجم می‌رسند، بخش پیگیری وضعیت مرسوله در سایت فعلا قرار نگرفته و اگر هم سفارشی دیرتر از موعد مقرر برسد، حتما با خریدار تماس گرفته می‌شود و این موضوع اطلاع داده می‌شود و اگر تأخیر در ارسال برای شرکت پست باشد، شما می‌توانید با ما تماس بگیرید و کد رهگیری پستی را از ما دریافت کنید تا بتوانید از طریق شرکت پست پیگیری لازم را انجام دهید.

 13. سلام خدمت شما استاد
  بله واقعا من بار اولم بود که وارد سایت شما شدم و در ابتدا اصلا نمیتونستم هضم کنم این قیمت رو برای یک کتاب.الانم هنوز دارم میگم خب کتابهای اموزشی در موضوعات دیگه که مطالب ارزشمند زیاد داره هم وجود داره اما به این قیمت ندیدم. خب وقتی فایل های اموزشی رایگانتون رو دیدم متوجه شدم که ممکنه مطالب ارزشمندی داخل این کتاب باشه و شاید با بقیه کتابها فرق داره.و الان بیصبرانه منتظرم کتاب دستم برسه.ممنونم از توجهتون.امیدوارم که این کتاب مفید و کاربردی باشه برام چون بیشتر موجودیمو بابتش پرداخت کردم.?

 14. mahyar.tamaskani@gmail.com

  سلام
  برای پیش خرید باید کد تخفیف دریافت کنیم ؟

 15. با سلام چند روزه مداوم دارم قسمت های مختلف سایت و ویدیوها رو میبینم
  دو سه باری هم سؤال کردم و لطف کردین و در اسرع وقت پاسخ دادین
  بند بند مطالب و پیگیرم و یک پیشنهاد دارم ایکاش قسمتی اختصاص می دادیم
  برای انعکاس نظر کسایی که این کتاب و خریدن تا بشه نظراتشونو خوند
  تو این اوضاع آشفته بازار محصولات آموزشی واقعا فرق بین مجموعه ای که
  علمی و دلسوزانه و باصداقت کار میکنن از سایر مجموعه ها تمییز داده بشه
  همین سیستم عکس خوانی و تو گوگل که سرچ میکنی مجموعه های دیگه ای هم پیدا میشن
  که ادعا میکنن روششون منحصر به فرده واقعا آدم سردرگم میشه برای تصمیم گیری آخه هیچ سرمایه ای بهتر از عمر نیست کوچکترین تلاش شما بزرگترین ابهام های ما رو ممکنه رفع و رجوع کنه باور کنید حرفام از روی نقد دلسوزانه و نیاز شخصی خودم به این روش آموزش هست نه صرفا ایرادگیری….

  • با سلام خدمت شما جناب آدینه بزرگوار.
   بسیار متشکریم که با پیشنهادات عالی خودتون ما را همراهی میکنید.
   مجموعه در حال جمع آوری نظرات است و یک صفحه اختصاصی برای دریافت نظرات وجود دارد ولی هنوز منتشر نشده است و یک صفحه مخصوص خریداران کتاب وجود دارد که در آنجا نظرات و سوالات افرادی که کتاب را مطالعه کردند هم آنجا وجود دارد.
   در ادامه باید خدمتتون عرض کنم با یک سرچ کوتاه و ساده در اینترنت این موضوع کاملا مشهود است که مرجع اصلی و اولیه عکس خوانی در ایران مجموعه روش‌مطالعه میباشد و این مجموعه بنیان گذار سیستم عکس خوانی میباشد و هیچ کتاب دیگری به غیر از کتاب عکس خوانی ذهنی مجموعه روش مطالعه در ایران موجود نیست وخیلی ساده از روی همین کتاب نیز میتوان متوجه شد که مرجع عکس خوانی چه مجموعه ای است و جاهای دیگری که در حال تدریس هستند از کجا کپی میکنند.
   در ضمن کتاب دارای ضمانت بازگشت وجه نیز میباشد که این مهم نیز تصدیقی است بر گفته های مجموعه روش مطالعه و شما میتوانید با خیال آسوده خرید خود را انجام دهید.
   موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

مشاهده سبدخرید محصول با موفقیت حذف شد. بازگردانی محصول
 • هیچ محصولی در سبد وجود ندارد.