صفحه جامع نتایج و نظرات مردمی سیستم عکس خوانی ذهنی (فتوریدینگ)

 

 

نتایج آموزش جدید سیستم عکس‌خوانی ذهنی

 

 1. جناب آقای صابر تقی زاده

با سلام و احترام.بنده صابر تقی زاده کارمند پتروشیمی و مدرس دانشگاه،از اولین دانش آموختگان روش عکس خوانی ذهنی در مجموعه روش مطالعه زیر نظر استاد زندوکیلی به صورت غیر حضوری هستم.لطفا فایل ویدیویی بنده رو‌ تماشا کنید.

 

2. جناب آقای فردین عبدی پور

باسلام. من فردین عبدی پور هستم دانش آموخته دوره غیر حضوری سیستم عکس خوانی ذهنی.من در دوره قبل که شرکت کردم به نتایج بینظیری رسیدم مثل رسیدن به معدل الف در دانشگاه قبولی از کنکور ارشد هرچند که بنابه دلایلی نرفتم قبلا دوست داشتم مطالعه کنم ولی کاری خسته کننده بود ولی بعد یادگیری این سیستم عکس خوانی یکی از لذت بخش ترین تفریحاتم مطالعه کردن هستش تو عکس خوانی یه بازی هست به اسم بازی دیکشنری تو یادگیری زبان انگلیسی کمک خیلی زیادی کرده و بارها بدون اینکه من معنای لغتی رو بدونم یا اینکه قبلا حفظ کرده باشمش حین خوندن متنی معناش به ذهنم اومده الان به کمک این سیستم در حال یادگیری مهارت سرمایه گذاری در بورس هستم البته دوره جدید خیلی کامل تر هستش و تخصصی تر یاد داده میشه.

 

3. جناب آقای محمد خوشبخت

باسلام و خسته نباشید . من محمد خوشبخت هستم دانشجو و دانش آموز دوره جدید عکس خوانی ذهنی . خیلی خلاصه میخام بگم که از وقتی که آموزش این دوره رو شروع کردم خیلی نتایج فوق العاده رو گرفتم و پیشنهاد شدییید میکنم که این سرمایه گذاری بزرگ رو روی خودتون انجام بدید . امیدورام که روزی برسه که این سیستم جایگزین روش سنتیه کشورم بشه که مثل منه دانشجو برای مطالعه اینقدر سختی نکشه . واقعا مطالعه تبدیل به بازی میشه اگه طبق اصولی که استاد عزیزم میگن انجام بدید واققعا طعم شیرین مطالعه رو میچشید . از همین جا برای تک تک شما بزرگواران آروزی پیشرفت و موفقیت روز افزون رو دارم.

 

4. جناب آقای مهدی یار سرایلو

با سلام بنده مهدی یار سرایلو 32 ساله هستم و فارغ التحصیل مقطع دکتری از رشته مهندسی برق. بنده هنوز تمام جلسات این سیستم را به پایان نرساندم ولی تا به اینجا توانسته ام چند کتاب را در زمان کوتاه و با کیفیت بسیار بالا مطالعه کنم. تاکید می کنم با کیفیت بالا. فقط یک جمله میگم “اگر ما با این سیستم مطالعه آشنا بودیم هیچوقت از کتاب خواندن زده نمیشدیم و میانگین مطالعه در ایران پایین نمی آمدو همچنین از لذت کتاب خواندن محروم نمی ماندیم”. امیدوارم که روزی این سیستم را در مدارس ابتدایی و راهنمایی تدریس کنند.

 

5. جناب آقای مهدی رحمانی

با سلام، مهدی رحمانی هستم. دارای مدرک تحصیلی دکتری مکانیک و در حال حاضر شغل آزاد هستم. با وجود اینکه سابقه تدریس در دانشگاه را دارم ولی حقیقتا این محصول دید من را نسبت به مفهوم آموزش و یادگیری و مطالعه تغییر داده است. از روند آموزش و نکات ارائه شده در این محصول تا اینجای کار رضایت کامل دارم و آرزومند موفقیت روزافزون برای گروه روش مطالعه هستم.

 

6. سرکار خانم فاطمه امینی

با سلام، فاطمه امینی 23 ساله کارشناسی مهندسی مکانیک ، من تا جلسه نهم پیش رفتم، جلسه اول که آموزش یادگیری بود در عین سادگی به شدت موثر بود، اینکه حقیقت را خیلی واضح و ساده بیان کردن من خیلی تحت تاثیر قرار گرفتم، من قبلا برنامه های مختلفی رو میچیدم و انجام می‌دادم در یه سری موفق و یه نا موفق بودم، دلایل ناموفق بودن و یا نبودن هم بررسی می کردم تا بتوانم از تجربیاتم استفاده کنم ولی نکات خیلی ساده اما ریز و مهمی که در دوره گفته شده به شدت برای مشکلات من راهگشا بود، در مورد عکس خوانی ذهنی وقتی من با این مجموعه آشنا شدم، هدفم پیدا کردن کلاس های تندخوانی بود و خیلی اتفاقی تنها سایتی که این روش رو منسوخ میدونست این سایت بود، کنجکاو شدم و پیگیر. بعد از چند روز زیر و رو کردن سایت، کتاب رو تهیه کردم تا امتحان کنم ببینم واقعیت دارد یا نه، هر چند که نظرات مختلف رو میخوندم و یا گوش میکردم دیدگاهم مثبت تر میشد، شاید به 10 روز نرسید در حالی که بنا به دلایل شخصی نتوانسته بودم کامل امتحان کنم دوره رو خریداری کردم،من خیلی سخت اعتماد می کنم ولی فقط یه سوال از خودم پرسیدم که اگر حتی 1 درصد این سیستم درست  باشد چه؟ من بنا به اهدافی که دارم نیاز به مطالعه زیاد کتاب دارم و اگر واقعا این سیستم درست باشد و بعدها متوجه بشم حتما حسرت خواهم خورد، بنابراین با اینکه اعتماد 100 درصدی نداشتم باز هم دوره رو خریداری کردم و تا اینجا دوره خیلی واضح گفته شده که مهمترین اصل یادگیری تلاش و سعی خود فرد است یعنی یه بخش مهمی از تاثیر گذاری این سیستم به تلاش فرد و اینکه تمام نکات گفته شده استاد رو به درستی اجرا کند دارد، تا اینجا واقعا از نظر من عالی بوده، مجموعه روش مطالعه انتظارات ماورایی برای ما ایجاد نمی‌کند که به نوعی با دروغ ترغیب کند که افراد ثبت نام کنند، بنده تا اینجای دوره خیلی راضی بودم و برای مجموعه روش مطالعه آرزوی موفقیت دارم.

 

7. جناب آقای صادق کریمی

سلام وعرض ادب خدمت استاد زندوکیلی و مجموعه روش مطالعه و عکس خوان های عزیز

من قبل ازآموزش عکس خوانی حتی یک جمله ازکتابهای مختلف که میخواندم بعدازمدتی درذهنم نمیماند یاحتی اسم کتاب یادم نبود ولی الان به لطف خدا وآموزش جامع و زیبای مجموعه از ظرفیت ذهن ناخودآگاه خود بهره کافی را میبرم وازنعمت وجودی بی کران خودم کمال استفاده را میکنم وهرروز دارم به این باور خودم که انسان اشرف مخلوقات خداست بیشترپی میبرم و باعلاقه خیلی بیشترازگذشته رغبت به یادگیری ومطالعه پیدا کردم و امیدوارم خداوند مجموعه روش مطالعه را که چراغ سبز ذهن بی کران من را روشن کرد عاقبت بخیر بکندومنتظر خبرهای جدید در حوزه ی مطالعه و یادگیری از مجموعه هستم خداوند اجرتان را در دنیا وآخرت قطعا میدهد محکم تر واستوارتر به راه خودتان ادامه دهید یاحق

 

نتایج دوره غیرحضوری عکس‌خوانی ذهنی

 

1- جناب آقای مباشرزادگان (استاد تندخوانی)

به شما توصیه می‌کنیم که حتما این مصاحبه را به صورت کامل گوش کنید چون طبیعتا شنیدن نظرات تخصصی کسی که چندین سال درباره تندخوانی هم تحقیق داشته   و هم تدریس می‌تواند بسیار برای شما راه گشا باشد

 

دانلود مصاحبه (کیفیت بالا 27 مگابایت) دانلود مصاحبه (کیفیت متوسط 14 مگابایت)

 

2- جناب آقای صابر تقی‌زاده:

معرفی کوتاه: سلام.بنده صابر تقی زاده دانش آموخته دوره غیر حضوری عکس خوانی ذهنی (فتوریدینگ) ، کارمند پتروشیمی و مدرس دانشگاه

 

دیگر مشخصات:

 • دانش‌آموخته سیستم عکس‌خوانی ذهنی (فتوریدینگ)
 • توانایی عکس‌خوانی یک کتاب در کمتر از 2 ساعت
 • دارای گواهی پایان دوره غیرحضوری
 • انجام دادن مصاحبه تلفنی با آقای زندوکیلی

 

محمد‌مهدی زندوکیلی:

جناب آقای تقی‌زاده که از اساتید دانشگاه هستند، از مخاطبان قدیمی و خوب ما هستند که بعد از اینکه به دلیل مشکل ناخواسته‌ای، نتوانستند در کارگاه حضوری عکس‌خوانی ذهنی (فتوریدینگ) شرکت کنند، بسته غیرحضوری سیستم عکس‌خوانی ذهنی را تهیه کردند و بعد از اتمام آموزش به نتیجه دلخواهشان رسیدند.
فکر می‌کنم شنیدن صحبت‌های ایشان بعد از پایان آموزش بسته غیرحضوری برای تمامی علاقه‌ندان عکس‌خوانی ذهنی شنیدنی باشد.
ایشان در این مصاحبه تلفنی که بنده با ایشان داشتم از تجربیات و نکات مهمی که باید در استفاده از بسته غیرحضوری رعایت شود و آخرین نتایجی که با این سیستم به دست آوردند و چندین موضوع دیگر صحبت کردند که می‌توانید از قسمت زیر این مصاحبه تلفنی را دانلود نمایید.

 

دانلود مصاحبه تلفنی (کیفیت بالا)   دانلود مصاحبه تلفنی (کیفیت متوسط)

 

3- جناب آقای فردین عبدی‌پور:

معرفی کوتاه: فردین عبدی پور.22 ساله.داشجوی کارشناسی حسابداری

 

دیگر مشخصات:

 • دانش‌آموخته سیستم عکس‌خوانی ذهنی (فتوریدینگ)
 • توانایی عکس‌خوانی یک کتاب در کمتر از 2 ساعت
 • دارای گواهی پایان دوره غیرحضوری
 • انجام دادن مصاحبه تلفنی با آقای زندوکیلی
 • یکی از نفرات برتر طرح ویژه عکس‌خوانی ذهنی
 • شرکت کننده در مسابفه عکس‌خوان‌ها در نوروز 97 (مطالعه 4 کتاب با 3291 صفحه در مدت 7 روز)

محمد‌مهدی زندوکیلی:

جناب آقای عبدی‌پور یکی از معدود افرادی هستند که با تلاش زیاد آموزش عکس‌خوانی ذهنی را تهیه کردند و با همان تلاش در کمتر از 10 روز به توانایی خوبی در سیستم عکس‌خوانی ذهنی رسیدند که یکی از آنها مطالعه 13 کتاب در این 9 روز بود و البته تا الآن به توانایی‌های خوبی از جمله مطالعه دروس تخصصی و ریاضی با این سیستم رسیدند.

 

دانلود مصاحبه (کیفیت بالا 11 مگابایت)  دانلود مصاحبه (کیفیت متوسط 6 مگابایت)

 

4- جناب آقای امیرحسین صدری:

معرفی کوتاه: بسم الله الرحمن الرحیم.حقیر امیرحسین صدری هستم، طلبه حوزه علمیه

دیگر مشخصات:

 • دانش‌آموخته سیستم عکس‌خوانی ذهنی (فتوریدینگ)
 • توانایی عکس‌خوانی یک کتاب در کمتر از 2 ساعت
 • نفر برتر در بین تمام عکس‌خوان‌ها
 • دارای گواهی پایان دوره غیرحضوری
 • برترین عضو بخش الماسی در سرعت و تعداد کتاب های مطالعه شده در یک ماه
 • برنده جایزه نفر اول مسابقه عکس‌خوان‌ها در نوروز 97 (مطالعه 23 کتاب با 6450 صفحه در مدت 7 روز)

 

محمد‌مهدی زندوکیلی:

جناب آقای صدری تا الآن تنها کسی هستند که بلافاصله بعد از آموزش سیستم عکس‌خوانی ذهنی در عضویت الماسی ما شرکت کردند و در حدود 50 عنوان کتاب را در 2 ماه عکس‌خوانی کردند. ایشان فردی با اراده هستند که توانستند در مدت زمان کوتاهی جزء نفرات برتر عکس‌خوانی ذهنی برسند. با اینکه درس‌های طلبگی داشتند اما از مطالعه روزانه خودشان کوتاهی نکردند و با موفقیت طرح الماسی را به پایان رساندند و الآن نفر برتر عکس‌خوان‌ها هستند.

اگر دوست دارید لیست کتاب‌های عکس‌خوانی شده در عضویت الماسی را مشاهده کنید در تب بالای صفحه به بخش “نتایج عضویت الماسی” مراجعه کنید

 

دانلود صوت

 

پیشنهاد می‌کنیم که اگر می‌خواهید یک مصاحبه را گوش کنید حتما صوت توضیحات آقای صدری را گوش کنید چون ایشان فعلا برترین عکس‌خوان هستند که فقط در یک ماه 25 کتاب را عکس‌خوانی کردند که توضیحات بیشتر را می‌توانید در صوت گوش کنید.

 

لیست کتاب‌های مسابقه عکس‌خوانی نوروز 97

 

5- تجربه جناب آقای مرادی یکی از دانش آموختگان عکس خوانی ذهنی در زمینه مطالعه دروس تخصصی دانشگاهی

 

دانلود صوت

 

6- سرکار خانم لیلا سادات سجادی:

معرفی کوتاه: لیلا سادات سجادی هستم، روانشناس و مشاوره فردی، خانوادگی، کودک و نوجوان.

 

دیگر مشخصات:

 • دانش‌آموخته سیستم عکس‌خوانی ذهنی (فتوریدینگ)
 • توانایی عکس‌خوانی یک کتاب در کمتر از 2 ساعت

 

محمد‌مهدی زندوکیلی:

شنیدن نظرات یکی از بانوان عکس‌خوان که خودشان قبلا دوره‌های مختلف تندخوانی را جمع‌آوری کرده بودند اما به دلایلی ادامه نداند و بعد با عکس‌خوانی آشنا شدند، برای تمام بانوان علی‌الخصوص کسانی که فرزند دارند و با مشغله‌های فراوان می‌خواهند ادامه تحصیل بدهند، می‌تواند مفید باشد.

 

دانلود صوت

 

 

7- جناب آقای علی صادقی:

معرفی کوتاه: محقق و پژوهشگر در زمینه آموزش کودک و نوجوانان + نویسنده کتاب “مدرسه هرگز کافی نیست”

 

دیگر مشخصات:

 • دانش‌آموخته سیستم عکس‌خوانی ذهنی (فتوریدینگ)
 • توانایی عکس‌خوانی یک کتاب در کمتر از 2 ساعت
 • نفر برتر دوره الماسی خرداد 97 آقایان
 • برنده جایزه نفر اول دوره الماسی خرداد (مطالعه 14 کتاب با 2747 صفحه در مدت 30 روز)

 

در این صوت می‌شنوید:

 • تمرینات عکس‌خوانی خیلی ساده بود اما من تمرینات را انجام می‌دادم ولی اولش نتیجه‌ای که می‌خواستم را نگرفتم تا اینکه …
 • من با تندخوانی و همچنین علوم چگونگی یادگیری آشنا هستم که با توجه به این موارد پیشنهاد می‌کنم که …

 

 

دانلود صوت

 

 

8- جناب آقای مهدی کرمی:

معرفی کوتاه: کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی + وکیل پایه یک دادگستری

 

دیگر مشخصات:

 • دانش‌آموخته سیستم عکس‌خوانی ذهنی (فتوریدینگ)
 • توانایی عکس‌خوانی یک کتاب در کمتر از 2 ساعت
 • شرکت کننده دوره الماسی خرداد 97 آقایان

 

در این صوت می‌شنوید:

 • با توجه به شغلم باید مطالعه زیادی داشته باشم و از طرفی کتابخانه‌ام پر شده بود از کتاب‌هایی که دوست داشتم بخوانم اما فرصت نمی‌کردم که برای رفع این مشکل در دو دوره تندخوانی غیرحضوری شرکت کردم و همچنین در دوره متا ریدینگ در قم به صورت حضوری شرکت کردم که …
 • با تجربه‌های قبلی تبلیغات عکس‌خوانی را اصلا قبول نکردم تا اینکه …
 • اگر کسی وقت آزاد داشته باشد به راحتی می‌توان 7 تا 8 کتاب را عکس‌خوانی کرد …

 

 

دانلود صوت

 

9- جناب آقای محمد حاجی‌عبداللهی:

معرفی کوتاه: کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی + مدیر فنی شرکت آسانسور

 

دیگر مشخصات:

 • دانش‌آموخته سیستم عکس‌خوانی ذهنی (فتوریدینگ)
 • توانایی عکس‌خوانی یک کتاب در کمتر از 2 ساعت
 • شرکت کننده در دوره الماسی خرداد 97 آقایان

 

در این صوت می‌شنوید:

 • از دو سال پیش تصمیم گرفتم روش مطالعه‌ام را تغییر بدم که با دوره تندخوانی آشنا شدم ولی نتیجه نداد …
 • یک سال بعد با دوره تندخوانی پیشرفته فانتوم آشنا شدم که پشتیبانی هم داشتند اما …
 • از سال 96 با سایت روش مطالعه آشنا شدم که سال 97 توانستم بسته عکس‌خوانی را تهیه کنم …
 • قبلا یک کتاب غیردرسی را اگر هر روز وقت می‌گذاشتم تا آخر هفته می‌توانستم تمام کنم اما الآن یک کتاب را با عکس‌خوانی می‌توانم در …
 • در مورد مطالعه دروس تخصصی با عکس‌خوانی نظر من این است که …

 

 

دانلود صوت

 

نتایج دوره حضوری عکس‌خوانی ذهنی

 

کارگاه حضوری اسفند 95

 

با توجه به اینکه از تمام این عزیزان سؤالات یکسانی شده است، می‌توانید لیست تمام سؤالات را دانلود کنید

دانلود لیست سؤالات

 

1- جناب آقای مصطفی قصوری:

معرفی کوتاه: دانشجو رشته حقوق

 

2- جناب آقای سمیع صفری:

معرفی کوتاه: دانشجو رشته حسابداری

 

3- جناب آقای مرتضی صادقی نیاری:

معرفی کوتاه: متخصص در حوزه برنامه‌نویسی

 

4- جناب آقای محمد سارانی:

معرفی کوتاه: فعال در حوزه‌های فرهنگی

 

4- جناب آقای امیرحسین احمدی:

معرفی کوتاه: متخصص در حوزه طراحی و گرافیک

 

 

کارگاه حضوری آزمایشی سیستم عکس‌خوانی ذهنی

 

دانلود تصویری

 

نتایج عضویت الماسی

 

دانلود صحبت‌های آقای تقی‌زاده بعد از دوره الماسی

 

دانلود صحبت‌های آقای صفری بعد از دوره الماسی

 

 

 

دانلود صحبت‌های آقای صدری بعد از دوره الماسی

 

 

برخی از نتایج جهانی فتوریدینگ (عکس‌خوانی)

 

در سایت رسمی فتوریدینگ یک صفحه وجود دارد که تعدادی از نظرات شخصیت‌های تأثیر گذار، شرکت‌های بزرگ و نتایج خاص افراد عادی را درباره فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) قرار دادند که در ادامه می‌توانید لینک صفحه رسمی فتوریدینگ + ترجمه این صفحه که به صورت اختصاصی توسط مجموعه روش مطالعه تهیه شده است را مشاهده کنید.

صفحه اصلی نتایج جهانی فتوریدینگ

 

ترجمه صفحه نتایج جهانی فتوریدینگ:

 

فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) برای چه کسانی جواب داده است؟

فتوریدرها (عکس‌خوان‌ها) در حداقل 140 کشور جهان زندگی می کنند و دوره های آن تقریبا به 20 زبان ارائه می گردد.

 

برخی از برترین ابرشرکت های جهان از فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) استفاده می کنند

فتوریدرها (عکس‌خوان‌ها) تقریبا در هر جایی مشغول به کارند از جمله کاخ سفید، وال استریت، سیلیکون ولی، اتاق های مدیریت شرکت های برتر لیست شده در مجله فورچن، بهترین بیمارستان ها، بسیاری از دانشگاه ها…

کسب و کارهای بی شماری کارکنان خود را به سمینارهای فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) می فرستند یا دوره های خود مطالعه ای برگزار می کنند. در این جا لیستی تصادفی از شرکت هایی ارائه شده که فتوریدرها (عکس‌خوان‌ها) در سمت های مختلف آن ها حضور دارند: زیراکس، ولز فارگو، والمارت، ویزا، ورایزون، یو.اس ارویز، یو.پی.اس، تایم وارنر، سوپروالو، بیمه استیت فارم، اسپرینت، سیمونز، نفت شل، سلکت کامفورت، سیرز، سیگیت، شواب، سالمون اسمیت بارنی، کوئست، پریمریکا، نورتروپ گرومن، نوکیا، میکروسافت، مایو کلینیک، لوسنت، لاکهید-مارتین، لنوکس، شرکت استراتژی های یادگیری، جانسون اند جانسون، آی.بی.ام، هانیول، جنرال میلز، اکسان، دو کورنینگ، دویچه بانک، کومپاک، سیبا، سیسکو، سیتی بانک، سی.ان.ان، سی.بی.اس، کارگیل، بل اند هول، بانک آمریکا، ای.تی اند تی، ای.او.ال، آلستیت، آمریکن فمیلی، آمریکن اکسپرس، اپل، و 3M.

تقریبا هر حرفه ای در سمینارهای فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) شرکت می کند از جمله دانشمندان، دانشجویان، مدیران، آموزگاران، وزرا، کارکنان اجتماعی، سیاستمداران، هنرمندان، ورزشکاران، اجراکنندگان و کسانی که برای ما کار می کنند. ما باور داریم صرف نظر از حرفه، شما می توانید از به دست آوردن دانش بیشتر، بهبود مهارت های خود و کم کردن بار کاری منتفع شوید.

 

نویسندگان تراز اول از فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) می گویند

«من پاول شیلی را مشاهده کرده ام که به تعداد زیادی از افراد جهت کشف مسیری سریع تر و کاراتر در رسیدن به موفقیت از طریق سیستم فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) کمک کرده است. صرف نظر از این که به چه چیزی برای خواندن نیاز داشته باشید، او می تواند به شما آموزش دهد که این کار را با یک سوم زمان مورد نیاز انجام دهید.»

آنتونی رابینز، نویسنده کتاب «غول درون و نیروی نامحدود آن را بیدار کنید»

 

«رهبران امروزه ایده های جدید را سریع درک می کنند، با سرعت زیاد موضوعات مهم را می خوانند، و نیاز دارند در جریان آخرین پیشرفت‌ها در زمینه های مرتبط با خود باشند. سیستم فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) به من نحوه انجام چنین کاری را آموزش می دهد.»

کن بلانکارد، نگارنده مشترک کتاب «مدیر یک دقیقه ای» با هشت میلیون فروش

 

«اگر وقت طلا است و خواندن نیز وقت شما را می گیرد، از صمیم قلب صرفه جویی در پول و زمان خود را از طریق این راهنمای هوشمندان توصیه می کنم. برای کسانی از ما که به دنبال سرعت هستند، سیستم فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) یک مورد تجملی نیست بلکه یک ضرورت است.»

هاروی ماکی، نویسنده کتاب «با کوسه ها شنا کن و مراقب انسان برهنه باش»

 

این بهترین کتابی است که تاکنون برای بهبود مهارت خواندن نوشته شده است. نهایتا، کتابی از سوی فردی که خود کاملا فرایند یادگیری را درک می کند.»

اریک جنسن، نویسنده کتاب «مغز یادگیرنده و آموزش فوق العاده»

 

«با دنبال کردن سیستم فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی)، می توانید یادگیری خود را ارتقا داده و تا حد زیادی زمانی را که صرف خواندن معمولی می کنید، کاهش دهید. شما می توانید به صورت خودکار اطلاعات ارزشمند از دید خود را جدا کرده و در ذهن متون مد نظر را برجسته کنید.»

شارلوت وارد، در حال نگارش در «Simply live it up»

 

«فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) به افراد بسیاری از جمله خود من کمک کرده است مطالب را با سرعتی تا 25000 کلمه در دقیقه مرور کنند.»

برایان ماتیمور، در حال نگارش در مجله موفقیت

 

«تنها این مسئله نیست که فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) بتواند زندگی شما را به شکل های غیرمنتظره ای تغییر دهد، بلکه این مسئله آن است که کتاب پاول شیلی به عنوان مدلی بای نحوه ارائه ایده های نو و شکل دهی حوزه های جدید عمل می کند.»

پیتر کلاین، نگارنده کتاب «نابغه همه روزه»

 

«فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) جواهر است. این مهارت در بدرانده ابزارهایی برای برتری یافتن در زندگی است. من کاملا آن را توصیه می کنم.»

دیوید مک نالی، نگارنده «حتی عقاب ها هم به انگیزه نیاز دارند»

 

«به نظر می رسد فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) گامی طبیعی به سمت تکامل مهارت های مطالعه انسان باشد.»

وین ونگر، دارای مدرک دکتری، در حال نگارش در «عامل انیشتین»

 

مشتریان عاشق فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) هستند

 • مشتری می خواهد همه چیز را بداند. «من زمان زیادی را صرف مطالعه انتشارات صنعت کامپیوتر می کنم تا در جریان اطلاعات جدید باشم، البته دستورالعمل های فنی بسیار زیادی نیز در مورد محصولات جدید وجود دارد که پیوسته در بازار منتشر می شوند.»«یکی از مشتریان درخواست کرد که نگاهی به یکی از سیستم های او بیندازم که قبلا هرگز ندیده بودم. من هیچ تجربه این با نرم افزار نداشتم. آن ها از من می خواستند که به هر حال آن را امتحان کنم، بنابراین از آن ها خواستم دستورالعمل ها و توصیف مختصری از مشکل را به من ارائه کنند. بعد از این که 2000 صفحه اسناد مختلف را روی پای من ریختند، لبخندی زدند و با شوخی گفتند که آن را در سی دقیقه تمام کنم. من اسناد را در بیست دقیقه با مهارت فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) خواندم، 10 دقیقه را صرف برنامه نرم افزار کردم و مشکل را همان جا حل کردم! فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) به من امتیازی می دهد که یک گام در صنعتی از دیگران پیش باشم که پیوسته اطلاعات بسیاری در آن جریان دارد.» کیرک کلوب، مینئاپولیس، مینسوتا
 • با اطمینان به دانشگاه بازگردید یا صنعت جدیدی را بیاموزید. «من بعد از سی سال به دانشگاه بازگشتم و با بیشترین افتخار از آن فارغ التحصیل شدم – همگی به خاطر فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی). فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) به من آموخت چگونه هر چیزی را آسان تر بیاموزم و به من کمک کرد اعتماد به نفس خود را تا حدی تقویت کنم که هیچ گاه قبلا تجربه نکرده بودم.» دکتر کارول راینر، پارکرزبورگ، آیوا
 • عملکرد ورزشی خود را بهبود دهید. «من از بخش یادگیری مستقیم فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) استفاده کردم که می توان از آن برای بهبود مهارت ها بهره برد. من یک کتاب آموزشی گولف را 18 بار طی شش روز خواندم و بازی خود را 23% بهبود دادم! تنها کاری کردم 90 دقیقه را صرف فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) نمودم. هیچ گاه به این خوبی بازی نکرده بودم.» جان دوربار، لاندن برگ، آلمان
 • نمرات خود را در دانشگاه بهبود داده و اعتماد به نفس خود را افزایش دهید. «من دست به تحقیق زدم و گزارشی را طی دو ساعت نوشتم و نمره 92% دریافت کردم. فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) باعث شده است پذیرای کتاب ها و موضوعاتی باشم که در حالت عادی آن ها را نمی خوانم چون اکنون اعتماد به نفس آن را دارم که مطالب را درک کرده و مورد استفاده قرار دهم. این حالت بسیار بهتر از روش قدیمی است.» چلسا براون، ساندرلند، مریلند
 • آیا فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) برای شما جواب خواهد داد؟ نظر ما قطعا مثبت است. شما بین سمینار و دوره غیرحضوری حق انتخاب دارید. زمان زیادی در اختیار ندارید؟ مشکلی نیست. تبدیل شدن به یک فتوریدر (عکس‌خوان) زمان زیادی نمی برد.

 

سایرین چگونه از فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) استفاده می کنند

داستان های زیر ممکن است برای شما الهام بخش باشد تا نهایتا بگویید «آری، خواهان فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) هستم!»
 • دانش آموزی در دبیرستان طی یک ترم نمره ریاضی خود را از D به B رساند. او می گفت فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) کتاب های ریاضی راه هایی در اختیار او قرار داده اند تا مسائل را بهتر حل کند. دانش آموز دیگری تعدادی کتاب را با فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) برای تهیه مقاله خود مطالعه کرد. معلم روی برگه او نوشته بود «A+، چگونه سبک نگارشت یک شبه بهبود یافته است. چه کار کرده ای؟!»
 • چند موسیقی دان استفاده از فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) را در مورد موسیقی گزارش داده اند. آن ها متوجه شده اند که فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) پارتیتورهای موسیقی در روز قبل از اولین نواختن آهنگ، باعث می شود اجرای اول بسیار آسان تر گردد – چنان که گویی قبلا آن را تمرین کرده باشند.
 • یک فتوریدر (عکس‌خوان) بعد از یادگیری فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) کار خود را از دست داد. او به دست آوردن شغل جدید و پردرآمدتر خود را مدیون فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) می داند که با آن توانسته صنعت جدید را به سرعت یاد بگیرد.
 • از یک دکتر روان شناس مکزیکی درخواست کردند مقاله تحقیق بیست صفحه ای او را در کنفرانسی در کالیفرنیا ارائه کند. از آن جا که مقاله به اسپانیای نوشته شده بود، مجبور بود مقاله را حین صحبت ترجمه کند. با این که او دوزبانه بود ولی همیشه صحبت کردن به انگلیسی از روی متن اسپانیایی را دشوار یافته بود. او دیکشنری اسپانیایی-انگلیسی را چند بار روز قبل از ارائه با فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) مطالعه کرد. طی سخنرانی، او به روانی بدون هیچ گونه سردرگمی سخن می گفت. او اعلام کرد که در کل زمان صحبت آرام و کاملا راحت بوده است.
 • یک باغبان بعد از فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) راهنمای گیاهان، شناسایی گیاهان مختلف را بسیار آسان تر می یافت.
 • یک آموزگار انگلیسی دبیرستان از سیستم فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) برای آماده شدن جهت تدریس یک واحد ادبیات آمریکا در مورد همینگوی استفاده کرد. او همه نظرات مربوط به نوشته های همینگوی به علاوه همه کتاب هایی که او نوشته بود را با فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) مرور کرد؛ از جمله کتاب هایی که قرار بود در واحد پوشش داده شود. علاوه بر این، او دو کتاب را به سرعت مطالعه کرد. او کاملا شگفت زده بود زیرا مطالب به صورت خودکار در زمان ارائه به ذهن او می رسیدند. دانش او در خصوص موضوع مد نظر، در بردارنده مثال های غنی بود که به کلاس او عمقی فراتر هر واحد دیگری می داد که تاکنون تدریس کرده بود.
 • یک کارمند دفتری، فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) را به شرکت خود معرفی کرد تا بخش او بتواند مهارت جدید را جهت مدیریت اطلاعات بسیاری که با آن روبرو بودند بیاموزد. چند سال بعد، او توسط یک شرکت بزرگ به عنوان مدیری عالی رتبه استخدام شد. حقوق او چندین برابر آن چیزی بود که به عنوان کارمندی دفتری دریافت می کرد. او به مدیر سابق خود گفت پیشرفت حرفه ای او در اثر خواندن و یادگیری مهارت های به دست آمده از سیتم فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) میسر شده است.
 • دانش آموز مورد افتخار یک دبیرستان به شدت به واسطه میزان بسیار زیاد تکالیف تحت فشار بود. او مستعد سردردهای عصبی بود و از گرفتگی مزمن در پشت و گردن خود رنج می برد. بعد از یادگیری فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی)، متوجه شد نیازی نیست نبوغ طبیعی ذهن خود را تحت فشار بگذارد. او با استفاده از سیستم فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی)، راه خود برای رسیدن به موفقیت را بسیار آسان تر یافت. برای مثال، او یک تکلیف مطالعه دشوار در خصوص مطالعات اجتماعی را در پانزده دقیقه به پایان می رساند در حالی که در حالت عادی این امر دو ساعت به طول می انجامید. او جایگاه آکادمیک خود را حفظ کرد، سردردهای او از بین رفت، و متوجه شد زندگی ورای تکالیف نیز وجود دارد.
 • یکی از مدیران این گونه بیان داشت که فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) ده ها کتاب در خصوص اصول مدیریت موجب بهبود عملکرد کاری او شده است. یک مدیر دیگر افزایش حقوق بزرگی در سال بعد از شرکت در کلاس فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) دریافت کرد – او می گفت از طریق فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) به چنان درکی از صنعت خود دست یافته است که به شدت کارهای او پربار گشته است.
 • کشیشی بخشی از کتاب مقدس را قبل از خواب با استفاده از فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) مطالعه کرد. او در مورد یکی از داستان های کتاب مقدس خواب دید و این که چگونه آن داستان در ارتباط با مسئله ای در زندگی اعضای کلیسای او است. او قادر شد با بینشی که به دست آورده بود به اعضای کلیسا مشورت دهد.
 • از تاجری درخواست شد در کنفرانس سخنرانی کند. او قادر نبود به شکل سنتی مطالعه کتاب ها، یادداشت برداری و نگارش سخنرانی خود را آماده کند. او تنها می توانست چند کتاب را با فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) مطالعه کند، و بنابراین به این نتیجه رسید می تواند سر و ته کار را به هم آورد. در عین ناباوری، سخنرانی او با متانت بسیاری همراه بود. او حتی آمارهایی ارائه کرد که ناخودآگاه به ذهن او رسیده بود. او بازخوردی بسیار عالی از سوی مخاطبان دریافت کرد و بعدا همه مطالب بیان شده را با کتاب ها مطابقت داد.
 • یک برنامه نویس کامپیوتر آموخت که با فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) صفحات کد، به سرعت خطاهای برنامه را شناسایی می کند. یک برنامه نویس دیگر بیان داشت توانایی او در نگارش کدهای موثر زمانی بهبود یافته است که صفحات کد نوشته شده توسط برنامه نویسان دیگر را با فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) مرور کرده است.
 • یک نویسنده ژانر راز ده ها کتاب رازگونه را مطالعه کرد تا سبک های نگارش، تکنیک ها، گفتگوها و توصیفات را متوجه شود. بلافاصله بعد از آن، نگارش او شکل روان تری به خود گرفت. او پس از آن پیش نویس های اول یا دوم خود از فصل ها را به جای ارسال پیش نویس پنجم یا ششم برای ناشر می فرستاد.
 • یک کارمند پست کدهای پستی را در حالت یادگیری سریع در کامپیوتر خود وارد می کرد. او می گفت با فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) آرامش بیشتری یافته و خطاهای کمتری برای او روی می دهد.
 • یکی از فتوریدر (عکس‌خوان)ها باید خودروی خود را با باتری یدکی روشن می کرد اما فرایند این کار را به یاد نمی آورد. او کتاب راهنمایی در این زمینه داشت که ماه ها قبل با فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) آن را خوانده بود. وقتی کتاب را باز کرد بلافاصله دقیقا به سراغ همان صفحه ای رفت که این فرایند در آن توصیف شده بود.
 • یک دانشجوی حقوق سیستم فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) را مورد آزمایش قرار داد. او در ترم اول همه مطالعات خود را با فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) انجام داد و از این سیستم به شکلی که توصیه شده بود برای فعال سازی در زمان هایی که امکان آن وجود داشت استفاده می کرد. او همیشه وضعیت مطالعات خود را در بالاترین سطح نگه می داشت، به کلاس کمک می کرد، از نگرشی مطمئن و آرام برخوردار بود و بالاترین نمرات را در آزمون های تشریحی چهار ساعتی به دست می آورد که او آن ها را طی دو ساعت به پایان می رساند. در ترم دوم، او به روش مطالعه قدیمی خود بازگشت تا متوجه شود فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) چه تفاوت هایی ایجاد می کند. تنها بعد از دو هفته او آزمایش خود را لغو کرد و اعلام نمود مهارت های مطالعه قدیمی او، کار، سختی و احساس تحت فشار بودن زیادی را به وجود می آورد.
 • یک فروشنده در لندن مجموعه ای از کتاب ها مربوط به عزت نفس و ایجاد اطمینان را مطالعه کرد زیرا فروش او پایین بود. او متوجه تغییر آنی در اعتماد به نفس، نگرش و فروش خود گشت.
 • یک هنرمند گرافیک به صورت مداوم کتاب های طراحی را با فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) مطالعه می کرد. او بیان می داشت این کار موجب تقویت توانایی خلاقیت او شده است.
 • مادری تکالیف کودکان خود را با فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) مرور می کرد تا به آن ها در مطالعات خود بهتر کمک کند.
 • شخصی که به تصحیح متون می پرداخت دریافت که بعد از فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) ابتدایی اسناد، اشتباهات کمتری را جا می اندازد.
 • یک متخصص روابط عمومی بعد آموختن فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) خود را در فروشگاه اسباب بازی یافت. او می گفت «بعد از یادگیری فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) بازیگوش شده است.»
 • یک کودک 13 ساله کتاب های دانشگاهی مادر خود را با فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) مطالعه می کرد به امید این که به او کمک نماید. او به سرعت متوجه مسائل می شد. پس از آن، مادرش تصمیم گرفت فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) را بیاموزد.
 • یک سرآشپز تازه کار متوجه شد که بعد از فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) کتاب های آشپزی کتابخانه می تواند غذاهای خوشمزه جدیدی درست کند.
 • یک فتوریدر (عکس‌خوان) 23 کتاب را در مورد شیکسپیر طی دوره ای چند هفته ای با فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) مطالعه کرد و امید داشت به مبنایی دست یابد که شیکسپیر را درک کند. آن گاه شروع به خواندن یکی از نمایشنامه های شیکسپیر کرد. برای اولین بار در زندگی او درک کرد چرا افراد بسیاری از آثار شیکسپیر لذت برده اند. او خواندن نمایشنامه را آسان تر، جالب تر و لذت بخش تر یافت.
 • مالک خانه ای شروع به فتورید (عکس‌خوانی) کردن همه کتاب های بهبود منزل کرد. دوستان او از این مسئله به شگفتی آمده بودند که او چگونه چیزهای زیادی در این زمینه دریافته است و برای توصیه با او تماس می گرفتند.
 • یک مربی فوتبال تدافعی در دبیرستان پیوسته کتاب های بازی فوتبال را قبل از شروع فصل فتورید می کرد. او متوجه شد در جریان بازی می تواند استراتژی دفاعی تیم حریف را پیش بینی کند و با بهترین بازی دفاعی به آن واکنش نشان دهد. سرعت تفکر و هشیاری ذهنی او به شدت افزایش یافته بود.
 • یک فارغ التحصیل رشته الهیات توسط یک درمانگر از شهر زادگاه او به استفاده از فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) توصیه شد. خواندن و مطالعه همیشه نقطه ضعف او بود، و محل درس به مکان سختی برای او تبدیل گشته بود. بااین که او با ایمان از فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) استفاده می کرد، اما مطمئن نبود این سیستم پاسخگوی مشکل او باشد. جهت آماده شدن برای آزمون نهایی، او از سیستم فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) برای انجام همه مطالعاتی استفاده کرد که احساس می‌کرد ضروری هستند. از آن جا که این کار به زمان بسیار کمتری نسبت به گذشته نیاز داشت، مطمئن نبود آمادگی لازم را کسب کرده باشد. ولی در زمان آزمون او آرامش، اطمینان زیادی داشت و حالت «جاری» افکار را در کل آزمون حفظ کرد. او زمانی که برگه آزمون خود را تحویل داد، نگران بود و نمی دانست انتظار چه چیزی را داشته باشد و حس چندان خوبی نسبت به کار خود نداشت. نتیجه آزمون او چند روز بعد ارائه شد در حالی که آکنده از ستایش مدرس بود. نظرات او شامل مواردی بود از جمله «مطالعه کاملی انجام شده است»، «بسیار عالی، «چکیده بسیار خوب»، و «بسیار عمق نگرانه». در ابتدا این دانشجو شگفت زده بود. اندکی بعد شگفتی او به لذت تبدیل شد. او قصد داشت مهارت های جدید خود را همیشه حفظ کند.
 • یک کودک 13 ساله در یکی از دوره های فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) در مکزیک شرکت کرد. با این که او از زمان تولد تنها یک چشم بینا داشت، مهارت های فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) را مشتاقانه به کار گرفت. یک ماه بعد از دوره، یکی از آموزگاران از او پرسید «آیا فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) واقعا برای تو پاسخگو بوده است؟» جواب او این گونه بود که دیکشنری خود که چند بار آن را فتورید کرده بود به دست آموزگار داد. او به آموزگار گفت «هر واژه ای از این دیکشنری را از من بپرس و من به شما می گویم آن واژه در کدام قسمت از چه صفحه ای قرار دارد.» او بدین ترتیب جایگاه نه واژه از ده واژه را به درستی بیان کرد و آموزگارش این چنین گفت «ظاهرا جواب می دهد!»
 • مدیر فنی بخش واقعیت مجازی یک شرکت کامپیوتری همه متونی که می توانست در آن زمینه بیابد را فتورید (عکس‌خوانی) کرد. از آن زمان او به یک نویسنده ممتاز تبدیل شده است، و مقالات حرفه ای را در کشور به کنفرانس ها ارائه می کند. او از سوی همکارانش مورد تمجید و ستایش حرفه ای قرار گرفته است.
 • یک مهندس برق در یکی از تاسیسات بزرگ تولید برق متوجه شد که در جلسه ای در خصوص موضوعی که هیچ تجربه ای در آن ندارد در حال کمک به بحث است و در حقیقت هدایت جلسه را به دست گرفته است. او واقعا تحت تاثیر تخصص آشکار خود قرار گرفته بود. زمانی که به دفتر کار خود بازگشت در تعجب بود که این جریان دانش از کجا آمده است. بعد متوجه پشته مجلات تجاری شد در قفسه خود گشت که اخیرا فتورید کرده بود. جدیدترین مجله در این زمینه در بردارنده تحلیلی عمیق از موضوع جلسه بود.
 • یک فتوریدر (عکس‌خوان) نام شخصی را فراموش کرده بود. او دفترچه تلفن را فتورید کرد و نام ظرف چند ثانیه بعد از فتورید صفحه ای که نام در آن قرار داشت در اختیار او قرار گرفت.
 • یک بازیگر بهتر قادر است جملات را بعد از فتورید متن نمایش به یاد آورد. او همین طور می گوید که این کار به او کمک می کند درک بهتری از شخصیت ها به دست آورد.
 • یک نگهدارنده کتاب های کتابخانه می گفت توانایی او در کار با داده های روی برگه های گسترده به شکل قابل توجهی افزایش یافته است. به یاد آوردن دستورهای برنامه نویسی و یافتن خطاها برای او آسان تر شده بود.
 • وکیلی متوجه شد در حال به چالش کشیدن یک شاهد حرفه ای در زمان بررسی ها است بدون این که بداند چرا در حال پرسیدن چنین سوالاتی است. این مسئله با شهادت آن شاهد آشکارتر گشت. وکیل کتاب هایی که دربردارنده مغایرت اطلاعات شاهدان بود را شب قبل فتورید کرده بود. در سطح خودآگاهانه، آن وکیل چنین اطلاعاتی را نمی دانست. در سطح ناخودآگاه، ذهن او راهنمایی لازم برای رسیدن به هدف خود را ارائه کرده بود.
 • یک استاد دانشگاه کتاب های دفتر خود را فتورید کرده بود. یک روز، وقتی در حال آماده شدن برای مقاله ای مهم بود، ذهن او اطلاعات مورد نیاز را به صورت خودکار برای او فعال کرد. او همچنان که چشم خود را بسته بود روبروی قفسه کتاب های خود نشسته بود. او در پشک پلکان چشم خود خود به صورت خودجوش شش کتاب را متصور شد که دارای نقاط قرمز بودند و با خطوط قرمز به یکدیگر وصل شده بودند. او به سرعت چشمان خود را باز کرد، به کتاب های مورد تصور خود نگاه کرد و آن ها را از قفسه بیرون کشید. همچنان که او آن ها را بررسی می کرد متوجه شد ذهن او بهترین منابع اطلاعات برای آن مقاله را هم ارتباط داده است. او هیچ گاه قبل از آن تصور نکرده بود آن شش کتاب با هم ارتباطی داشته باشند.
 • یک کارآفرین باری درک توصیه های مشاوران حقوقی خود با مشکل روبرو بود. او به کتابفروشی رفت و چند کتاب را در باب این موضوع فتورید کرد. همچنان که از آن جا خارج می شد، ناگهان بینشی در ذهن او به وجود آمد، و او را دوباره به قفسه کتاب ها بازگرداند. او ناخودآگاه یکی از آن ها را برداشت و به صورت خودکار همان صفحه ای را باز کرد که در بردارنده توضیح کامل توصیه حقوقی بود.
 • یک تبلیغ نویس مکررا فرهنگ تیزاروس را فتورید می کرد. ناظر او بعد از مدتی به خاطر بهبود قابل توجه سرعت و شفافیت نوشته از او ستایش کرد.
 • یک فتوریدر (عکس‌خوان) تازه کار برای چند هفته روزی ده کتاب می خواند. او می دانست راه تبحر در این سیستم خواندن مکرر است تا فرایند حالت ناخودآگاه بگیرد. یک روز صبح او کتابی را در این مورد فتورید کرد که فیزیک کوانتوم چگونه در ارتباط با مغز قرار می گیرد. بعد از ظهر، در زمان بازی فوتبال وایکینگ های مینسوتا او ناخودآگاه افکار، ایده ها، مفاهیم، اصول و نظریه هایی را در مورد فیزیک متصور شد. چند روز بعد، او به همکاران خود در مورد تجربه اش گفت که یکی از آن ها متخصص فیزیک بود. آن متخصص فیزیک بعد از آزمودن فتوریدر (عکس‌خوان) گفت که آن فتوریدر (عکس‌خوان) چیزهای زیادی در مورد فیزیک می داند. فتوریدر (عکس‌خوان) اطمینان زیادی داشت که اگر به سراغ کتاب می رفت و آن را فعال می کرد، به آسانی دانش بیشتری به دست می آورد زیرا فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) مبنایی اساسی از درک فیزیک در اختیار او قرار داده بود.
 • دو دوست برای سال ها با یکدیگر تنیس بازی می کردند. یکی از آن ها دوره فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) را انتخاب کرد و پنج کتاب تنیس را فتورید کرد. بازی او به سرعت چنان پیشرفتی کرد که دوست دیگر متحیر شده بود. زمانی که آن دوست متوجه نحوه بهبود معجزه آسای بازی او شد، برای دوره فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) ثبت نام کرد. نتیجه نهایی این شد که همان بهبود در مورد بازی او نیز به وجود آمد.
 • یک شیمی دان متوجه شد فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) کتب دانشگاهی به او کمک می کند درک بیشتری از نمودارهایی به دست آورد که قبلا با آن ها مشکل داشته است.
 • یک زن تاجر که نیازمند یادگیری فرانسه بود، دیکشنری انگلیسی/فرانسه را به صورت مکرر به مدت دو هفته قبل از حضور در کلاس های فرانسه در آموزشگاه بلیتس بروکسل فتورید کرد. هر شب بعد از کلاس، او دستورالعمل های دوره و دیکشنری را فتورید می کرد. طی سه روز، او یادگیری کتاب دوم را شروع کرد. مدیران آموزشگاه به او گفتند که او عملکردی دو و نیم برابر بهتر از بهترین زبان آموز قبلی بوده است.
 • یک فروشنده بیمه زمان کافی برای مطالعه آزمون های خود نداشت و آزمون ها همیشه برای او مشکل بود. او از فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) برای مطالعه استفاده کرد و با خود گفت «بدترین اتفاقی که ممکن است بیفتد آن است که رد می شوم و دوره را دوباره می گیرم». او در آزمون ها به خوبی قبول شد.
 • آگاهی محیطی یک بازیکن راکت بال بعد از فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) به قدری افزایش یافت که او اکنون قادر است حرکات رقیب خود را شناسایی کند.
 • یک مدیر اجرایی ای-میل های خود را ظرف سه دقیقه می خواند، به جای آن که هرگز وقت بررسی آن ها را نداشته باشد.
 • از یک حسابدار مورد تایید عمومی درخواست شد که در جمع گروهی از تجار حضور یابد و در مورد افزایش سرمایه ریسک پذیر بحث کند. برنامه زمانی فشرده او تنها یک بعد از ظهر را برای کسب آمادگی ارائه می کرد. او چند کتاب را برای فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) و فعال سازی انتخاب کرد. او به قدری احساس آمادگی می کرد که گویی چندین روز را صرف خواندن و نگارش کرده باشد. او اطلاعات را به شکل موجزی ارائه کرد و سخنان او به گرمی پذیرفته شد.
 • یک دانشجوی حشره شناسی با استفاده از سیستم فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) خود را برای آزمون آماده کرد. او یادداشت ها را در ذهن خود منظم کرد و در آزمون 100% نمره را دریافت کرد. او متحیر شده بود.
 • یک توسعه دهنده موفق املاک فردی خودساخته بود. او در کلاس دهم ترک تحصیل کرده بود و هیچ گاه بازنگشته بود. او طی کل دوره زندگی پنجاه ساله اش تنها سه کتاب خوانده بود. بعد از یادگیری فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی)، او گزارش داد که «این فرایند شگفت انگیز است. من ده ها کتاب را طی دو هفته خوانده ام، و واقعا آن ها را دوست داشته ام. دوره فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) یکی از لذت بخش ترین تجربه های زندگی من بوده است.» یکی از بزرگ ترین تغییر در زندگی او، عزت نفس او به عنوان یک یادگیرنده بود. برای سال های بسیار، او هرگز خود را فردی نمی دانست که قادر به یادگیری باشد. از طریق فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی)، نشان داد که می تواند.
 • چند فتوریدر (عکس‌خوان) که برای آن ها استفاده از عینک قوی تجویز شده بود، گزارش کردند که وضعیت مشکل بینایی آن ها تغییر کرده است. طی یک سال بعد از یادگیری گام های فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی)، معاینات چشم پزشکی آن ها مثل سالیان گذشته وضعیت بدتری را نشان نمی دهد. در حقیقت آن ها گزارش کرده اند که اکنون از عینک های ساده تری استفاده می کنند. در هر مورد، چشم پزشکی که چشمان آن ها را معاینه می کند، معکوس شدن وضعیت چشم آن ها را گزارش کرده که بسیار نادر است.
 • یک مدیر سیستم نیروی هوایی آمریکا از فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) برای به دست آوردن مدرک خود در مدیریت سیستم های اطلاعات کامپیوتر استفاده کرده است. او 15 واحد درسی را در یک هفته برای آزمون هایی در علوم انسانی، علوم اجتماعی، و ادیان جهان دریافت کرد. او در هیچ کلاسی در خصوص این موضوعات شرکت نکرده بود. برای کسب مدرک، او باید در این سه آزمون قبول می شد، بنابراین انگیزه بالایی داشت. او شش کتاب را درخصوص هر موضوع چند روز قبل از آزمون فتورید کرد. نه تنها او در آزمون و 15 واحد درسی پذیرفته شد، بلکه در آزمون ها B+ دریافت کرد. این نمره بالاتر از میانگین دانشجویانی بود که در آزمون ها بعد از حضور در کلاس های ترم شرکت کرده بودند. او اکنون از فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) برای به دست آوردن کمسیون افسری در نیروی هوایی آمریکا استفاده می کند.
 • یک دانشجوی سال سوم دانشگاه از فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) برای کسب آمادگی جهت آزمون های نهایی استفاده کرد. به عنوان یک سال سومی که به دنبال یافتن شغلی برای بعد از فارغ التحصیلی خود است، او مطالعات عادی خود را رها کرد و امید در لحظه آخر به سراغ آن ها برود. او با نگرانی شب قبل از آزمون با یک مربی فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) تماس گرفت. بعد از گفتگو، آرامش یافت و مطالب کلاسی خود را فتورید کرد. او شام خورد، قدری تمرین کرد و به تخت خواب رفت. روز بعد با اطمینان در آزمون شرکت کرد و پذیرفته شد. فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) باعث آرامش او شد و به او امکان داد به لحاظ ذهنی برای آزمون آماده شود.
 • یک مدرس قبل از ارائه نطقی به تیم مدیریت ارشد دانشکده فنی در مورد توسعه محیطی، ده کتاب پیش زمینه را فتورید کرد. او کتاب ها را با استفاده از استراتژی های مطالعه سینوپتیک فعال کرد. ارائه او به قدری خوب پیش رفت که تیم مدیریت از او دعوت کرد به عنوان متخصص آن موضوع در ارائه ای دیگر شرکت کند.
 • یک دانشجوی متوسط کتاب رمانی را برای آزمون ادبیات فتورید کرد و 100% نمره را دریافت کرد.
 • در یک نمایش رادیویی، یک فتوریدر (عکس‌خوان) دیگر کتابی که میزبان به او ارائه کرده بود را فتورید کرد. آن میزبان تعدادی سوال خاص و مبهم را در مورد کتاب از او پرسید که فتوریدر (عکس‌خوان) با دقت کامل به آن ها پاسخ داد و موجب شگفتی میزبان گشت.
 • باز هم در یک نمایش رادیویی دیگر، میزبان متحیر بعد شنیدن پاسخ فتوریدر (عکس‌خوان) به یک سوال بیان کرد «شما تقریبا در حال بازخوانی این صفحه هستید. این صفحه 97 است که به صورت تصادفی انتخاب شده است. دقیقا همین مطالب این جا بیان شده است.» در بخش های بعدی نمایش او گفت «به نظر می رسد من نگارنده کتاب را کنار خود داشته باشم.»
 • مدیری با استفاده از فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) کتاب ها، مجلات و دستورالعمل های کامپیوتر از حالت بی سوادی کامپیوتری (یعنی حتی قادر نبود تایپ کند) به یک کاربر روزانه سیستم خود تبدیل شد. او می گفت «بعد از یک ماه انجام این کار، ناگهان متوجه شدم که آن سیستم های مسخره در حال معنی پیدا کردن هستند!»
 • یک حسابدار مجاز در یک سمینار آموزش مستمر در حرفه خود شرکت می کرد. از آن جا که او کمی زودتر می رسید، می توانست مطالب جزوات را قبل از ارائه مرور کند. او با ورود به حالت فوتوفوکس (تنظیم چشم) به آرامی و به سرعت مطالب را مرور می کرد. همچنان که زمان می گذشت او متوجه شد که به درک خوبی از موضوعات دست یافته است هرچند که او قبلا آن ها را مطالعه نکرده بود. او درک آنی مطالب را در ارتباط با فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) جزوات می داند.
 • رئیس یک شرکت حمل و نقل کامیونی در برنامه ام.بی.ای اجرایی شرکت کرد که شامل 14 واحد برای هر ترم بود. این برنامه برای مدیران طراحی شده بود و تنها یک روز در هفته برگزار می گشت. در حالی که بیشتر شرکت کنندگان 20 ساعت در هفته را صرف تکالیف می کردند، او با فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) هفت ساعت را صرف این کار می کرد و به نمره میانگین 3.8 دست یافت.
 • یک مرد فتوریدر (عکس‌خوان) ده ها کتاب را در مورد مسائل بهداشتی زنان طی چند هفته فتورید کرد. او اقدام به فعال سازی ساختارمند نکرده بود. چند ماه بعد خواهر زن او بعد از زایمانی دشوار دچار هیسترکتومی شد. او با دانشی عمیقی که در مورد علت اصلی مشکلات یعنی تومورهای فیبروئید و اندومتریوز ارائه کرد موجب شگفتی خود و خانواده اش شد.
 • دانشجویی فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) را فراگرفته بود اما مطمئن نبود برای او جواب دهد. او در ذهن خود عبارت «به آن توجه کن، مالک آن شو، با آن بازی کن، همراه آن بمان» را تکرار می کرد. دو هفته قبل از یک آزمون مهم او متوجه شد مطالب که باید مطالعه کند بیشتر از زمان او است. او می گوید «آن همه اطلاعات را با استفاده از روش عادی مطالعه نمی توانستم بخوانم و در این وضعیت متوجه فرصتی بزرگ برای استفاده از فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) شدم… اغلب وسوسه می شدم به سراغ روش های قبلی مطالعه برگردم اما می دانستم زمان یا آزادی انجام چنین کاری را ندارم.» او در آزمون نمره A دریافت کرد و مدرس این نظر را نوشت: «بسیار عالی و عمق نگرانه بود.»
 • یک دانش آموز 17 ساله دبیرستانی از خواندن بیزار بود. اکنون بیش از همیشه می خواند. او می گوید «فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) زندگی مرا متحول کرده است.»
 • مرد جوانی که کارهای کم درآمد انجام می داد، برنامه تز کارشناسی ارشد خود را رها کرد زیرا به سختی می توانست C- به دست آورد. خانواده اش و تعهد او به برنامه های ارتش زمان زیادی برای مطالعه او نمی گذاشت. او بعد از یادگیری فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی)ی به دانشکده بازگشت و برنامه اش را شش ماه زودتر از موعد تحویل داد.
 • دو دوست در تعطیلات اسکی شب ها جلوی شومینه رمان می خواندند. فتوریدر (عکس‌خوان) پنج کتاب آورده و دیگری فقط یکی.
 • یک مشاور کامپیوتر زمانی که از دفتر کار خود به سمت محل یکی از مشتریان خارج می شد، کتابی را همراه خود برداشت. بعد متوجه که کتاب اشتباه را آورده است – کتاب دیگری دربردارنده مشکل مشتری بود. در حالی که منتظر مشتری بود، کتاب را به صورت تصادفی باز کرد و همان صفحه ای را آورد که در ارتباط با مشکل مشتری بود. او می گفت «این کتاب را یک ماه قبل بدون دلیل فتورید کرده بودم. به نظر می رسد نیمه خودآگاهم عمدا هنگام خروج این کتاب را آورده است.»
 • یک دوچرخه سوار کوهستان با سرعت بیشتری در دامنه های کوه حرکت می کند زیرا دامنه دید او باز شده است «من به دانش درونی خود اطمینان می کنم. بسیار آرامش دارم و به نظر می رسد دوچرخه خودش در تپه ها بالا و پایین می شود.»
 • یک کارمند جدید در جلسه ای در اولین روز کاری شرکت کرد. او قبل از جلسه چند دقیقه را صرف فتوریدینگ (عکس‌خوانی ذهنی) گزارش ها کرده بود و تاثیر زیادی روی گفتگوهای جلسه گذاشته بود چنان که گویی مدتی طولانی در آن جا مشغول کار بوده است. «جلسه مانند فعال سازی مطالب بود. نمی دانم چه کسی بیشتر شگفت زده شده بود. من یا همکارانم!»
 • مردی سی ساله با اختلالات عصبی کتاب هایی را در کتابخانه پزشکی دانشکده فتورید کرد، به امید این که سرنخ هایی بیابد. او بعدا از یک چرت کوتاه با خوابی عجیب بیدار شد. او با دکتر خود تماس گرفت و دکتر به او گفت «به چنین موردی توجه نکرده بودم. اجازه دهید با همکارانم مشورت کنم.»

 

اگر دوست دارید شما هم به جمع عکس‌خوان‌های ایران و جهان بپیوندید و از این سیستم قدرتمند و لذت بخش برای تمام مطالعات خود استفاده کنید می‌توانید از محصول اختصاصی و منحصر به‌فرد عکس‌خوانی با نام “بسته غیرحضوری سیستم عکس‌خوانی ذهنی” استفاده کنید و همین الآن این محصول را سفارش دهید و آموزش این سیستم را شروع کنید.
4.9/5 - (20 امتیاز)