این ضمانت دارای شرایط و نکات مهمی است که در ادامه تمام شرایط و نکات ضروری بیان شده است.

 

فکر می‌کنیم این موضوع طبیعی باشد که خرید محصولات دارای ریسک است و اگر فروشنده به کیفیت محصول خود “اطمینان” داشته باشد، قطعاً خود او این ریسک را خواهد پذیرفت!

بنابراین اگر ما به تعهداتمان پایبند نبودیم و شما هم شرایط بازگشت وجه را داشتید، می‌توانید درخواست بازگشت وجه داشته باشید!

 

تعهدات ما

تعهداتی که ما نسبت به محصولاتمان داریم

 1. محصولات ما مفید و اثربخش هستند. به شرطی که تمرین‌های ارائه شده در آن را بدون قضاوت و به صورت منظم انجام دهید. اگر تمرینات را انجام دادید و نتیجه نگرفتید می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید
 2. سعی می‌کنیم محصولات ما با توضیحات نوشته شده در موردشان کاملاً منطبق باشند و اطلاعات مندرج در صفحه با محصول یکسان نبود می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید.

ما تعهد می‌کنیم که این محصول گارانتی 60 روز بازگشت وجه دارد. یعنی تا 60 روز پس از خرید.

 

تعهدات شما

 1. لطفاً ما را تست نکنید! مطمئن باشید که ما وجه را بازگشت خواهیم داد پس لطفاً مانند چند نفر از دوستان سایت این موضوع را تست نکنید! چون انجام بی دلیل این کار باعث ناراحتی ما خواهد شد.
 2. نگران ما نباشید! لطفاً اصلاً ملاحظه ما را نکنید! اگر ما به تعهداتمان عمل نکردیم، این حق شماست که درخواست بازگشت وجه بدهید.
 3. نقاط ضعفمان را هدیه بدهید! اگر این محبت را به ما بکنید که پس ارسال درخواست و دریافت وجه از جانب ما، دلیل این کار را نیز به ما بگویید از شما ممنون خواهیم بود.
 4. فایل‌ها را پاک نکنید! اگر محصول دانلودی بود، پس از درخواست بازگشت وجه لازم نیست فایل‌ها را از سیستمتان پاک کنید! شاید روزی خواستید دوباره آن را گوش کنید. و همچنین بسته‌های پستی را لازم نیست به ما بازگردانید، می‌توانید آن را به دوستتان هدیه دهید

عزیزانی که درخواست بازگشت وجه بدهند، تحت هیچ شرایطی نمی‌توانند از گارانتی بازگشت وجه سایر محصولات استفاده کنند.

 

نکات ضروری درباره استفاده از ضمانت:

 1. مهلت استفاده از این ضمانت فقط 60 روز بعد از خرید این محصول می‌باشد
 2. هر شخص فقط می‌تواند یکبار برای همیشه از ضمانت بازگشت وجه استفاده کند و بعد از استفاده ضمانت، برای هیچ محصول دیگری امکان استفاده از ضمانت بازگشت وجه وجود ندارد
 3. لطفا سعی نکنید که ما را امتحان کنید چون مطمئن باشید بازگشت انجام می‌شود و طبق قانون گذاشته شده تمام بندهای اجرایی ضمانت برای شما اجرا می‌شود و بعدا نمی‌توانید از گارانتی بازگشت وجه برای دیگر محصولات استفاده نمایید
 4. ما هیچگونه رضایتی نداریم که اگر شخص علارغم مفید بودن این آموزش خواهان بازگشت وجه باشد و این کار علاوه بر اینکه اخلاقی نیست، شرعا حرام است اما بدانید که ما هیچ تحقیقی برای این کار نمی‌کنیم و کاملا به حرف خود شخص اطمینان می‌کنیم.
 5. کسی که درخواست استفاده از این ضمانت را برای ما ارسال می‌کند به این معناست که حتما قبل از ارسال ایمیل یک بار دیگر به صورت کامل این صفحه را مطالعه کرده است و در صورتی که قبلا صفحه را مطالعه کرده و از تغییرات جدیدی که در این صفحه اعمال شده است خبری نداشته باشد، به عهده خود شخص است و بعدا امکان اعتراض جهت ندانستن قوانین جدید را نخواهد داشت پس اکیدا توصیه می‌کنیم که قبل از ارسال درخواست حتما این صفحه را یکبار دیگر به صورت کامل مطالعه کنید.

 

درخواست بازگشت وجه چگونه انجام می‌شود؟

کافی است فرم زیر را با دقت پر کنید و برای ما ارسال کنید. بعد از مشاهده پیام “موفقیت ارسال” منتظر یک ایمیل باشید که نتیجه فرم ارسالی شما در آن ارسال می‌شود.

برای مشاهده فرم درخواست بازگشت وجه باید ابتدا وارد حساب‌ کاربری‌تان شوید و سپس به این صفحه مراجعه کنید. ورود

وجه شما بعد از بررسی و تأیید امکان بازگشت وجه، در کمتر از 3 روز کاری واریز خواهد شد

همکاران ما در زمان کاری ایمیل شما را بررسی می‌کنند و در صورت صحت خرید شما از سایت و موجود بودن تمام شرایط بازگشت وجه برای شما، حداکثر طی 3 روز کاری مبلغ نهایی که شما بابت خرید محصول پرداخت کرده بودید را به حساب شما واریز می‌کنند و طی یک ایمیل اطلاع رسانی آن را انجام می‌دهند.

درخواست بازگشت وجه فقط از طریق فرم این صفحه امکان پذیر است و لطفاً  طی تماس تلفنی این مورد را مطرح نفرمایید تا در سریع ترین زمان ممکن به درخواست شما رسیدگی شود.

 

خواهشی که از شما داشتم

پیش از ارسال درخواست می‌توانید از ما سوالهایتان را بپرسید و شرایط را در میان بگذارید و بدانید که تمام تلاش ما جلب رضایت شماست و البته:

 

ما مطمئنیم که هر کسی با اجرای مو به مو و گام به گام مطالب ارائه شده در محصولات نتایج فوق‌العاده‌ای را خواهد گرفت و هزاران برابر وجه پرداختی را به صورت مستقیم و غیر مستقیم به دست خواهد آورد و هیچگاه به فکر این موضوع نیز نخواهد افتاد!

 

گارانتی بازگشت وجه امکانی است که ما قرار داده‌ایم تا شما عزیزان با خیالی آسوده اقدام به خرید محصولات آموزشی نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)