فکر می‌کنیم این موضوع طبیعی باشد که خرید محصولات دارای ریسک است و اگر فروشنده به کیفیت محصول خود “اطمینان” داشته باشد، قطعاً خود او این ریسک را خواهد پذیرفت!

بنابراین اگر ما به تعهداتمان پایبند نبودیم، می‌توانید درخواست بازگشت وجه داشته باشید!

 

تعهدات ما

تعهداتی که ما نسبت به محصولاتمان داریم

 1. محصولات ما مفید و اثربخش هستند. به شرطی که تمرین‌های ارائه شده در آن را بدون قضاوت و به صورت منظم انجام دهید. اگر تمرینات را انجام دادید و نتیجه نگرفتید می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید
 2. سعی می‌کنیم محصولات ما با توضیحات نوشته شده در موردشان کاملاً منطبق باشند و اطلاعات مندرج در صفحه با محصول یکسان نبود می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید.
 3. برای یادگیری این مهارت هر آنچه را که لازم داشته باشید ما در این محصول به شما ارائه کردیم
 4. تا زمانی که مجموعه روش مطالعه پابرجا باشد، همراه‌تان هستیم که این مهارت را یاد بگیرید و هر مشکل و سؤالی که داشته باشید با پشتیبانی نامحدود کنارتان هستیم
 5. گارانتی 60 روز پس از مشاهده اولین جلسه! این محصول گارانتی 60 روزه بازگشت وجه دارند. یعنی تا 60 روز پس از مشاهده آنلاین جلسه مقدمه.

 

تعهدات شما

 1. به اتمام رساندن دوره! حتما باید تا انتها دوره را طی کنید و تمام فیلم‌ها را مشاهده کرده باشید و در صورت مشاهده نکردن، بازگشت وجه صورت نمی‌گیرد.
 2. انجام تمام کارهای عملی! حتما باید تمام کارهای عملی گفته شده در محصول را انجام داده باشید و در صورت انجام ندادن تمام یا بخشی از کارها، بازگشت وجه صورت نمی‌گیرد.
 3. ارسال کارهای عملی! تمام مواردی که در دوره گفته شده است باید برای ما ارسال کنید، جزء انجام کارهای عملی است و عدم ارسال آن‌ها حتی در صورت انجام آن‌ها، برای ما به منزله عدم انجام کارهای عملی است.
 4. مشاهده جلسات طبق زمان‌بندی! حتما باید تمام جلسات آموزشی را طبق زمان‌بندی تعریف شده در محصول مشاهده کرده باشید و درغیراینصورت، بازگشت وجه صورت نمی‌گیرد. (این مورد توسط مانیتورینگ سیستم آنلاین ما انجام می‌شود و ما آن را بررسی می‌کنیم و ملاک ما فقط آمار دقیق ثبت شده است نه گفته خریدار.
 5. مشاهده آنلاین دوره نه آفلاین! تمام اطلاعات مشاهده کننده محصولات آنلاین برای ما ارسال می‌شود ولی اگر خریدار از فایل‌های دانلودی آموزش‌ها را مشاهده کرده باشد، هیچ اطلاعاتی برای ما ارسال نمی‌شود و طبیعتا این شخص شامل ضمانت بازگشت وجه نمی‌شود.
 6. عزیزانی که درخواست بازگشت وجه بدهند، تحت هیچ شرایطی نمی‌توانند از گارانتی بازگشت وجه سایر محصولات استفاده کنند.

 

نکات ضروری درباره ضمانت دوره آنلاین کنترل رؤیا در خواب:

 1. حتما باید تا انتها دوره را طی کنید و تمام فیلم‌ها را مشاهده کرده باشید و در صورت عدم مشاهده بازگشت وجه صورت نمی‌گیرد
 2. مهلت استفاده از این ضمانت فقط 60 روز بعد از مشاهده جلسه مقدمه دوره است.
 3. هر شخص فقط می‌تواند یکبار برای همیشه از ضمانت بازگشت وجه استفاده کند و بعد از استفاده ضمانت، برای هیچ محصول دیگری امکان استفاده از ضمانت بازگشت وجه وجود ندارد
 4. اگر شخصی از این ضمانت استفاده کند به این معناست که آموزش کنترل رؤیا در خواب برایش مفید نبوده و استفاده نخواهد کرد که به همین علت امکان استفاده از محصول کنترل رؤیا در خواب و تمام هدایا را برای همیشه نخواهد داشت و دسترسی ایشان به محصول قطع می شود.
 5. ما هیچگونه رضایتی نداریم که اگر شخص علارغم دیدن نتایج کنترل رؤیا در خواب خواهان بازگشت وجه باشد و این کار علاوه بر اینکه اخلاقی نیست، شرعا حرام است.
 6. این ضمانت فقط برای خریداران دوره آنلاین است و دیگر محصولات کنترل رؤیا در خواب شامل این ضمانت نمی‌باشند.
 7. به محض ارسال درخواست بازگشت وجه، دسترسی به محصول قطع می‌شود و بعد از بررسی همکاران ما اگر شامل ضمانت باشید، پول شما بازگشت داده می‌شود درغیراینصورت پولی هم بازگشت داده نمی‌شود و دسترسی به محصول هم برای همیشه قطع می‌شود. (پس لطفاً قبل از ارسال درخواست بازگشت وجه، کامل بررسی کنید که شامل ضمانت هستید یا خیر وگرنه فقط دسترسی به محصول را از دست می‌دهید و پولی هم برای شما بازگشت داده نمی‌شود)
 8. کسی که درخواست استفاده از این ضمانت را برای ما ارسال می‌کند به این معناست که حتما قبل از ارسال فرم، یک بار دیگر به صورت کامل این صفحه را مطالعه کرده است و در صورتی که قبلا صفحه را مطالعه کرده و از تغییرات جدیدی که در این صفحه اعمال شده است خبری نداشته باشد، به عهده خود شخص است و بعدا امکان اعتراض جهت ندانستن قوانین جدید را نخواهد داشت پس اکیدا توصیه می‌کنیم که قبل از ارسال درخواست حتما این صفحه را یکبار دیگر به صورت کامل مطالعه کنید.
 9. در صورتی که به نتیجه درخواست اعتراض داشته باشید فقط باید با ایمیلی که خریدتان با آن ثبت شده است در پاسخ به ایمیل رسمی مجموعه ما پیام دهید و ارسال هرگونه پیام خارج از این فضا اصلاً پاسخ داده نمی‌شود.

 

درخواست بازگشت وجه چگونه انجام می‌شود؟

کافی است فرم زیر را با دقت پر کنید و برای ما ارسال کنید. بعد از مشاهده پیام “موفقیت ارسال” منتظر یک ایمیل باشید که نتیجه فرم ارسالی شما در آن ارسال می‌شود.

 

برای مشاهده فرم درخواست بازگشت وجه باید ابتدا وارد حساب‌ کاربری‌تان شوید و سپس به این صفحه مراجعه کنید. ورود

 

وجه شما بعد از بررسی و تأیید امکان بازگشت وجه، در کمتر از 3 روز کاری واریز خواهد شد

همکاران ما در زمان کاری ایمیل شما را بررسی می‌کنند و در صورت صحت خرید شما از سایت و موجود بودن تمام شرایط بازگشت وجه برای شما، حداکثر طی 3 روز کاری مبلغ نهایی که شما بابت خرید محصول پرداخت کرده بودید را به حساب شما واریز می‌کنند و طی یک ایمیل اطلاع رسانی آن را انجام می‌دهند.

درخواست بازگشت وجه فقط از طریق فرم این صفحه امکان پذیر است و لطفاً  طی تماس تلفنی این مورد را مطرح نفرمایید تا در سریع ترین زمان ممکن به درخواست شما رسیدگی شود.

 

خواهشی که از شما داشتم

پیش از ارسال درخواست می‌توانید از ما سوالهایتان را بپرسید و شرایط را در میان بگذارید و بدانید که تمام تلاش ما جلب رضایت شماست و البته:

ما مطمئنیم که هر کسی با اجرای مو به مو و گام به گام مطالب ارائه شده در محصولات نتایج فوق‌العاده‌ای را خواهد گرفت و هزاران برابر وجه پرداختی را به صورت مستقیم و غیر مستقیم به دست خواهد آورد و هیچگاه به فکر این موضوع نیز نخواهد افتاد!

گارانتی بازگشت وجه امکانی است که ما قرار داده‌ایم تا شما عزیزان با خیالی آسوده اقدام به خرید محصولات آموزشی نمایید.

به این مطلب رای دهید