فکر می‌کنیم این موضوع طبیعی باشد که خرید محصولات دارای ریسک است و اگر فروشنده به کیفیت محصول خود “اطمینان” داشته باشد، قطعاً خود او این ریسک را خواهد پذیرفت!

بنابراین اگر ما به تعهداتمان پایبند نبودیم، می‌توانید درخواست بازگشت وجه داشته باشید!

 

تعهدات ما

تعهداتی که ما نسبت به محصولاتمان داریم

 1. محصولات ما مفید و اثربخش هستند. به شرطی که تمرین‌های ارائه شده در آن را بدون قضاوت و به صورت منظم انجام دهید. اگر تمرینات را انجام دادید و نتیجه نگرفتید و تغییر مثبتی در زندگی‌تان ایجاد نشد، می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید
 2. سعی می‌کنیم محصولات ما با توضیحات نوشته شده در موردشان کاملاً منطبق باشند و اطلاعات مندرج در صفحه با محصول یکسان نبود می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید.
 3. گارانتی 60 روز پس از مشاهده جلسه اول! این محصول گارانتی 60 روزه بازگشت وجه دارند. یعنی تا 60 روز پس از مشاهده جلسه اول اگر شرایط بازگشت را داشته باشید، می‌توانید درخواست خودتان را ارسال کنید.

 

تعهدات شما

 1. مشاهده کامل فیلم معرفی در صفحه محصول! حتما فیلم معرفی این محصول را در ابتدا صفحه محصول به صورت آنلاین مشاهده کنید.
 2. به اتمام رساندن دوره! حتما باید تا انتها دوره را طی کنید و تمام فیلم‌ها را مشاهده کرده باشید و در صورت مشاهده نکردن، بازگشت وجه صورت نمی‌گیرد.
 3. انجام تمام کارهای عملی! حتما باید تمام کارهای عملی گفته شده در محصول را انجام داده باشید و در صورت انجام ندادن تمام یا بخشی از کارها، بازگشت وجه صورت نمی‌گیرد.
 4. مشاهده جلسات طبق زمان‌بندی! حتما باید تمام جلسات آموزشی را طبق زمان‌بندی تعریف شده در محصول مشاهده کرده باشید و درغیراینصورت، بازگشت وجه صورت نمی‌گیرد.
 5. مشاهده آنلاین یا با نرم‌افزار اختصاصی مجموعه! تمام اطلاعات مشاهده کننده محصولات آنلاین برای ما ارسال می‌شود ولی اگر شخص محصول ما را دانلود کرده باشد و به صورت آفلاین آموزش‌ها را مشاهده کرده باشد، هیچ اطلاعاتی برای ما ارسال نمی‌شود و طبیعتا این شخص شامل ضمانت بازگشت وجه نمی‌شود.
 6. لطفاً ما را تست نکنید! مطمئن باشید که ما وجه را بازگشت خواهیم داد پس لطفاً مانند چند نفر از دوستان سایت این موضوع را تست نکنید! چون انجام بی دلیل این کار باعث ناراحتی ما خواهد شد.
 7. نگران ما نباشید!  لطفاً اصلاً ملاحظه ما را نکنید! اگر ما به تعهداتمان عمل نکردیم، این حق شماست که درخواست بازگشت وجه بدهید.
 8. نقاط ضعفمان را هدیه بدهید! اگر این محبت را به ما بکنید که پس ارسال درخواست و دریافت وجه از جانب ما، دلیل این کار را نیز به ما بگویید از شما ممنون خواهیم بود.
 9. فایل‌ها را پاک نکنید! اگر محصول دانلودی بود، پس از درخواست بازگشت وجه لازم نیست فایل‌ها را از سیستمتان پاک کنید! شاید روزی خواستید دوباره آن را گوش کنید. و همچنین بسته‌های پستی را لازم نیست به ما بازگردانید، می‌توانید آن را به دوستتان هدیه دهید
 10. عزیزانی که درخواست بازگشت وجه بدهند، تحت هیچ شرایطی نمی‌توانند از گارانتی بازگشت وجه سایر محصولات استفاده کنند.

 

نکات ضروری درباره ضمانت محصول مدیریت اوقات و زندگی:

 1. حتما باید تا انتها دوره را طی کنید و تمام فیلم‌ها را مشاهده کرده باشید و در صورت عدم مشاهده بازگشت وجه صورت نمی‌گیرد
 2. مهلت استفاده از این ضمانت فقط 60 روز بعد از مشاهده اولین قسمت دوره است.
 3. هر شخص فقط می‌تواند یکبار برای همیشه از ضمانت بازگشت وجه استفاده کند و بعد از استفاده ضمانت، برای هیچ محصول دیگری امکان استفاده از ضمانت بازگشت وجه وجود ندارد
 4. اگر شخصی از این ضمانت استفاده کند به این معناست که آموزش مدیریت اوقات و زندگی برایش مفید نبوده و استفاده نخواهد کرد که به همین علت امکان استفاده از محصول و تمام هدایا را برای همیشه نخواهد داشت و دسترسی ایشان به محصول قطع می شود.
 5. لطفا سعی نکنید که ما را امتحان کنید چون مطمئن باشید بازگشت انجام می‌شود و طبق قانون گذاشته شده تمام بندهای اجرایی ضمانت برای شما اجرا می‌شود و بعدا نمی‌توانید از محصولات پیشرفته استفاده کنید و فرصت یکباره شما برای ضمانت هم تمام می‌شود.
 6. ما هیچگونه رضایتی نداریم که اگر شخص علارغم دیدن نتیجه از محصول، درخواست بازگشت وجه بدهد و این کار علاوه بر اینکه اخلاقی نیست، شرعا حرام است اما بدانید که ما هیچ تحقیقی برای این کار نمی‌کنیم و کاملا به حرف خود شخص اطمینان می‌کنیم.
 7. به محض ارسال درخواست بازگشت وجه، دسترسی به محصول قطع می‌شود و بعد از بررسی همکاران ما اگر شامل ضمانت باشید، پول شما بازگشت داده می‌شود درغیراینصورت پولی هم بازگشت داده نمی‌شود و دسترسی به محصول هم برای همیشه قطع می‌شود. (پس لطفاً قبل از ارسال درخواست بازگشت وجه، کامل بررسی کنید که شامل ضمانت هستید یا خیر وگرنه فقط دسترسی به محصول را از دست می‌دهید و پولی هم برای شما بازگشت داده نمی‌شود)
 8. کسی که درخواست استفاده از این ضمانت را برای ما ارسال می‌کند به این معناست که حتما قبل از ارسال فرم، یک بار دیگر به صورت کامل این صفحه را مطالعه کرده است و در صورتی که قبلا صفحه را مطالعه کرده و از تغییرات جدیدی که در این صفحه اعمال شده است خبری نداشته باشد، به عهده خود شخص است و بعدا امکان اعتراض جهت ندانستن قوانین جدید را نخواهد داشت پس اکیدا توصیه می‌کنیم که قبل از ارسال درخواست حتما این صفحه را یکبار دیگر به صورت کامل مطالعه کنید.

 

درخواست بازگشت وجه چگونه انجام می‌شود؟

کافی است فرم زیر را با دقت پر کنید و برای ما ارسال کنید. بعد از مشاهده پیام “موفقیت ارسال” منتظر یک ایمیل باشید که نتیجه فرم ارسالی شما در آن ارسال می‌شود.

 

برای مشاهده فرم درخواست بازگشت وجه باید ابتدا وارد حساب‌ کاربری‌تان شوید و سپس به این صفحه مراجعه کنید. ورود

 

وجه شما بعد از بررسی و تأیید امکان بازگشت وجه، در کمتر از 3 روز کاری واریز خواهد شد

همکاران ما در زمان کاری ایمیل شما را بررسی می‌کنند و در صورت صحت خرید شما از سایت و موجود بودن تمام شرایط بازگشت وجه برای شما، حداکثر طی 3 روز کاری مبلغ نهایی که شما بابت خرید محصول پرداخت کرده بودید را به حساب شما واریز می‌کنند و طی یک ایمیل اطلاع رسانی آن را انجام می‌دهند.

درخواست بازگشت وجه فقط از طریق فرم این صفحه امکان پذیر است و لطفاً  طی تماس تلفنی این مورد را مطرح نفرمایید تا در سریع ترین زمان ممکن به درخواست شما رسیدگی شود.

 

خواهشی که از شما داشتم

پیش از ارسال درخواست می‌توانید از ما سوالهایتان را بپرسید و شرایط را در میان بگذارید و بدانید که تمام تلاش ما جلب رضایت شماست و البته:

ما مطمئنیم که هر کسی با اجرای مو به مو و گام به گام مطالب ارائه شده در محصولات نتایج فوق‌العاده‌ای را خواهد گرفت و هزاران برابر وجه پرداختی را به صورت مستقیم و غیر مستقیم به دست خواهد آورد و هیچگاه به فکر این موضوع نیز نخواهد افتاد!

گارانتی بازگشت وجه امکانی است که ما قرار داده‌ایم تا شما عزیزان با خیالی آسوده اقدام به خرید محصولات آموزشی نمایید.